عمومی

بصیرت فاطمی الگوی جوانان باشد/ فتنه انگیزی کار دشمنان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام محمد بارانی دوشنبه شب در نشست یادواره اربعین حسینی و فعالان شهرستان مهدی شهر در حسینیه المهدی(عج) گفت: بصرت وی با بیان اینکه این کلمه کلیدی مهمی برای شناخت دشمن است، گفت: آیات و روایات زیادی در مورد کلمه بصیرت در قرآن آمده است که بر این اساس انسان باید به حواس پنج گانه برسد و اگر به دست آمد. ، بینش کامل شکل خواهد گرفت. در انسان.

وی از خودشناسی به عنوان راه بصیرت یاد کرد و تاکید کرد: شهید سلیمانی برای رسیدن به بصیرت واقعی مدام به دنبال خودشناسی و معرفت بود و تا آخرین لحظه دست از آموختن برنداشت.

. مهدیشهر، امام جمعه گفت که بینش فاطمه باید در نقش یک مدل برای جوانان باشد وی گفت: سه رویدادهای آینده، یعنی دهه فاطمه، دهه بینش، و روز شهید Suleymani یادبود برای دانشمندان که می توانید موضوعات ارائه، فرصت خوبی برای فاطمه است تا مخاطب را زیر عنوان ببیند.

بارانی بیان کرد: آیات و روایات فراوانی در مورد کلمه بصیرت در قرآن آمده است که بر اساس این آیات انسان باید به پنج شناخت دست یابد که اگر محقق شود بصیرت کامل را در انسان ایجاد می کند.

وی با اشاره به اینکه مبلغان باید موضوع خودشناسی را در تبلیغات خود لحاظ کنند، خاطرنشان کرد: بصیرت دوم، بینش اعتقادی و موعظه است. فدکیه به نوبه خود بحث بصیرت بسیار گسترده است و باید از مجمع نماز جمعه برای دعوت مردم به دینداری و بصیرت استفاده کرد.

امام جمعه مهدیشهر همچنین گفت: امروز کار دشمن فتنه‌آفرینی است و علما موظفند با بصیرت‌افزایی، آگاهی و پاسخگویی به سؤالات مردم را از آسیب‌ها آگاه کنند.

دکمه بازگشت به بالا