عمومی

بهره مندی از ظرفیت نخبگان برای اصلاح و بازنگری قوانین استاندارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی اسلام پناه یکشنبه شب در جلسه کمیته استاندارد استان مرکزی با بیان اینکه بخش خصوصی به عنوان افسران جنگ اقتصادی در خط مقدم این عرصه هستند، گفت:

اسلام پناه به قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد در ایران اشاره کرد و افزود: قانون استاندارد صلاحیت ها، ارزیابی ها، جزئیات ارزیابی انطباق و تأیید را در نظر گرفته است. مترولوژی و … به گونه ای جذاب است که متخصصان سریال نقش دارند ضابط اسمش عدالته

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران حمایت از تولید مورد تاکید دولت سیزدهم را مورد تاکید قرار داد و گفت: در این راستا به نفع سیاست گذاران است که برای تولید بهترین کیفیت آن را دریافت کنند، در حالی که کالاهای تولیدی نمی توانند. بدون علامت استاندارد و عرضه به فروش می رسد.

حرم اسلامی تجدید وی استانداردها را ضروری می داند و می افزاید: از آنجایی که صنعت و تولید تابع فناوری روز است، باید استانداردها نیز رعایت شود تجدید تبدیل شود

نیازهای علاقه گرفتن افکاری از نخبگان تجدید استاندارد

دبیر شورای عالی استاندارد: بهره مندی از ایده های نخبگان از موضوعاتی است که دولت بر آن تمرکز دارد و تغییرات و اصلاحات را انجام می دهد. تجدید پیشنهادات و راه حل های جدید و قابل اجرا به قانون استاندارد خوش آمدید.

اسلامانه با بیان اینکه کمیته ملی کیفیت و کمیته عالی استاندارد از یکدیگر مستقل هستند، گفت: این سازمان به شورای اسلامی پیشنهاد کرده است که جلساتی را در قالب کمیته ها به صورت هماهنگ برگزار کند.

رئیس سازمان ملی استاندارد ادامه داد: سیاست سازمان در حوزه تجهیزات پزشکی، داشتن آزمایشگاه مرجع است.

وی یادآور شد: بخش خصوصی باید تامین عملکرد مناسب و سلامت عملیاتی را یکی از وظایف خود قرار دهد و در ممیزی، برچسب گذاری، تست و تست محصولات خود تلاش کند تا مشکلات مشابهی در صنعت خودروسازی داخلی به وجود نیاید.

اسلام پناه با انتقاد از سهم ناچیز و ناچیز ایران از تجارت حلال گفت: سهم ایران در این حوزه وسیع زیاد نیست و به نظر می رسد برنامه ریزی در این حوزه برای فعالان این حوزه سود بالایی داشته باشد و کشور را به یک کشور تبدیل کند. کشور واقعی اشتراک گذاری. خودت را در تجارت حلال ببند.

دکمه بازگشت به بالا