بوکس گزینشی المپیک| پایان ماجراجویی قشلاقی با بدشانسی/ صفری فردا مبارزه می‌کند

بوکس گزینشی المپیک|  پایان ماجراجویی قشلاقی با بدشانسی  صفری فردا مبارزه می‌کند

میثم قشلاقی بوکسور وزن ۸۰ کیلوگرم ایران از گردونه رقابت‌های گزینشی المپیک کنار رفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، آخرین مرحله رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک پاریس از روز جمعه (چهارم خردادماه) با حضور بیش از ۶۰۰ بوکسور در دو بخش زنان و مردان به میزبانی تایلند و در بانکوک آغاز شده است. تیم ملی کشورمان نیز با هفت بوکسور در این رویداد حضور یافته است.

امروز جمعه در وزن ۸۰ کیلوگرم، میثم قشلاقی که پیش از این کیم جین از کره‌جنوبی، سباستین از دانمارک و گانزوریگ از مغولستان را از پیش‌رو برداشته بود به مصاف رافائل هووانسیان از ارمنستان رفت و در مبارزه‌ای نزدیک، نتیجه سه بر دو به سود حریف شد تا میثم از رسیدن به نیمه‌نهایی و کسب سهمیه باز بماند.

این در حالی است که بوکسور ارمنستانی در راند سوم بار‌ها از روش‌های منسوخ استفاده کرد و ۲ اخطار نیز گرفت و در حالیکه همه منتظر دیسکالیفه شدن او بودند، داور وسط چنین تصمیمی نگرفت.

پیش از این مهدی پرویزی در وزن ۵۱ کیلوگرم به دومین پیروزی متوالی رسید تا در دور بعدی و برای کسب سهمیه المپیک با نماینده ساحل عاج روبه‌رو شود.

فردا شنبه روزبه صفری در یک‌چهارم‌نهایی سنگین وزن با داویت چالویان نایب قهرمان سال ۲۰۲۱ از ارمنستان مصاف می‌دهد و یکشنبه، مهدی پرویزی در ۵۱ کیلوگرم برای کسب سهمیه المپیک با داوید پنیا از ساحل‌عاج دیدار می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا