عمومی

بیمارستان الغدیر بومهن تا پایان آذرماه افتتاح می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مل، ظفر پرابراهیم صبح یکشنبه در حاشیه بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران از پروژه های این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بازدید امروز مسائل مربوط به حمل و نقل درون و حومه شهر مورد بررسی قرار گرفت. این موارد را وارد سازمان برنامه ریزی استان تهران کرده و به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال و منتقل می کنیم تا بتوانیم در سال های آینده ظرفیت سازی کنیم.

وی گفت: در سطح شهرستان امروز از دو سالن ورزشی در شهرستان های پومهن و جاجرود بازدید کرد و تصمیم گرفت برای رفع مشکلات و معضلات ورزشگاه های بهار طلایی و سید آباد جاجرود اعتبارات لازم را تامین کند. کار روی این موضوع آغاز خواهد شد.

رئیس پردیس افزود: در حوزه مربوط به مسائل ترافیکی پروژه های متعددی مطرح شد و مقرر شد کارشناسان فنی و ساختمانی مجموعه استان هزینه های این پروژه ها را در پردیس و در سال های آینده این پروژه ها را ارزیابی کنند. در فهرست پروژه های عمرانی استان قرار می گیرد.

پورابراهیم در خصوص وضعیت گورستان پردیس نیز گفت: قبرستان مشکل شهرستان است و تقریباً حل شده است و در خانه های سالمندان و شهرداری ها کار انجام شده و فقط مجوزهای محیط زیست و جهاد کشاورزی باقی مانده است. پس از اخذ مجوز، آماده می شویم تا آماده سازی گورستان را آغاز کنیم.»

رئیس پردیس با اذعان به وضعیت بیمارستان الغدیر بومهن خاطرنشان کرد: بیمارستان الغدیر با مساعدت سازمان برنامه و بودجه استان با دستور رئیس جمهور و تلاش وزارتخانه تا پایان آذرماه به بهره برداری کامل می رسد. سلامت

دکمه بازگشت به بالا