حوادث و رویدادها

بیمه امدادگران هلال‌احمر از ابتدای آنلاین محاسبه می‌شود

رئیس سازمان امداد هلال احمر گفت: با توجه به توافق صورت گرفته و پیگیری های رهبر جامعه، از وزارت تامین اجتماعی درخواست می شود با در نظر گرفتن دغدغه همه اقشار جامعه، برای کلیه متقاضیان حق بیمه تعیین شود. . امدادگران از اوایل اکتبر متعهد شده اند که با سازمان های تامین اجتماعی همکاری کنند.

به گزارش patc، مهدی ولی‌پور درباره آخرین پرداخت‌های بیمه‌ای و برخورد با امدادگران: جمعیت هلال احمر در ۲۹ شهریور با سازمان تامین اجتماعی تفاهم‌نامه‌ای امضا کرد تا بحث بیمه هلال احمر مشخص شود.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی برای این نوع بیمه بر استقرار سامانه ویژه ثبت مشخصات امدادگران و نجاتگران هلال احمر تاکید دارد. علاوه بر این، طبق اعلام سازمان، ساخت این سامانه حدود سه ماه زمان می برد تا افراد بتوانند خودشان اطلاعات را بارگذاری و تکمیل کنند، اما مقرر شد بیمه امدادگران هلال احمر از ابتدای سال محاسبه شود. مل.

ولی پور تاکید کرد: بنا به دستور و پیگیری رئیس جمعیت هلال احمر مقرر شد اطلاعات مورد نیاز نهادهای تامین اجتماعی از طریق سامانه امدادیار به صورت دستی در اختیار نهادهای تامین اجتماعی قرار گیرد. امدادگران) در طول دوره قبل از شروع سیستم.

رئیس سازمان امداد و نجات ادامه داد: با توجه به مشکلات و چالش هایی که امدادگران در برقراری ارتباط اینترنتی و بارگذاری مدارک با آن مواجه شده اند، نیاز مبرم به تمدید زمان احترام به خواسته امدادگران است تا تمامی امدادگران بیمه شوند. ، و زمان تمدید شد.

به گفته ولی پور، بیش از 9 هزار امدادگر اطلاعات اولیه را تکمیل کرده اند، نزدیک به 6 هزار نفر نیز برای دریافت حق بیمه اعلام آمادگی کرده اند و بر اساس این یادداشت، فهرست سازمان های تامین اجتماعی تهیه و به سازمان ارسال شده است. تمام کاری که تامین اجتماعی انجام داده این است که یک ماه تا حداکثر یک ماه و نیم قبل از سه ماهه ای که اعلام کردند، سامانه ای برای امدادگران ایجاد شود و خدای ناکرده تا چند روز آینده این سامانه راه اندازی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، وی درباره بحث افزایش هزینه های حمل و نقل گفت: با وجود مشکلات متعدد و محدودیت منابع، با دستور رئیس جمعیت هلال احمر مقرر شد این افزایش هزینه ها انجام شود. محل در سپتامبر، خزانه داری، همه کارکنان در همه زمینه های مالی، پشتیبانی و استحقاق دست در دست هم برای رسیدن به این تعهد. پیش پرداخت مهرماه منطبق با 25 شهریور تا 15 آنلاین بر اساس مدل جدید با حدود 250 درصد افزایش یعنی حداقل دو و نیم برابر پرداخت می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا