ورزشی

تارتار: ذوب آهن و فولاد از تیم های با برنامه لیگ امسال هستند

سرمربی تیم فوتبال زوربهان گفت: فکر می کنم بازی فردا یک بازی تاکتیکی بین دو تیم باشد، زیرا هر دو تیم ذوب آهن و فولاد در برنامه لیگ امسال هستند.

به گزارش patc، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار مقابل فولاد گفت: بازی با فولاد بازی آسانی نیست، اما به دلیل کیفیت این تیم، بازی سختی است. عملکرد در چند سال گذشته بسیار عالی بوده است. و شرکت فولاد با آمدن آقای گرشاسبی به عنوان یک مدیر مجرب این کار را ادامه خواهد داد. به غیر از چند هفته، فولاد در حال حاضر کادر ثابتی دارد، دو سه سال است که ثبات خوبی دارد. این تیم در نیم فصل تقریبا حفظ و تقویت شد. در حالی که هیچ تیمی به اندازه ای که باید پیش نرفت، استیل خیلی خوب جلو رفت و به تیمی بهتر از نیم فصل اول تبدیل شد.

سرمربی تیم فوتبال زوربهان گفت: ما تیم بسیار خوبی هستیم، از اول فصل تاکنون بازی خوبی به نمایش گذاشتیم، بازیکنان مثبت و باکیفیتی داریم، در دو هفته گذشته در بخش نتیجه گیری هستید.” ما داریم.

وی افزود: به نظرم بازی فردا یک بازی تاکتیکی بین دو تیم است چون هر دو تیم از برنامه لیگ امسال می آیند. خدای نکرده با یک بازی خوب و یک گل به سه امتیاز برسیم.

تاتار گفت: ما در آماده سازی باشگاه تاخیر زیادی نداشته ایم، بازیکنان نیز استراحت لازم را داشته اند، امروز با پروازی مناسب به اهواز خواهیم رفت، از مدیریت باشگاه تشکر می کنم. امیدوارم اهواز هوا برای شرایط آب و هوایی مناسب است و با توجه به فوتبالی که در زمین دارند، هر دو تیم می توانند کیفیت خود را نشان دهند و ما پیروز خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال زوربهان گفت: قریشی برای بازی فردا محروم شد، فکر می کنم بی دلیل محروم شد، داور به اشتباه به او کارت داد اما خدا را شکر بقیه بازیکنان در شرایط خوبی هستند.

وی گفت: امیدوارم به اصفهان برگردیم، بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و امتیاز بگیریم، هواداران ما خوشحال خواهند شد زیرا چیزی مهمتر از خوشحالی هواداران نیست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا