عمومی

تامین امنیت مرزنشینان در اولویت کاری مرزبانی قرار دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار احمدعلی گودرزی دوشنبه شب در حاشیه بازدید از نوار مرزی آستارا با بیان اینکه حفظ و تامین امنیت مرزنشینان از اولویت های اصلی نیروی مرزبانی است، اظهار داشت: در این راستا، مرزبانی از مرزبانان و مرزبانان برخوردار است. تلاش هایی برای به روز رسانی امکانات و تجهیزات مرزی انجام شده است.»

وی با بیان اینکه رصد تصویری یکی از راهکارهای تامین امنیت است، افزود: برای نظارت و کنترل دقیق تر طبق برنامه ریزی های انجام شده دوربین بر روی مرزبانان نصب شود. را های تصاویر مراقبتی از نقطه صفر مرزی تا مرکز در دستور کار قرار دارد.

فرمانده مرزبانی با اشاره به پیش بینی افزایش ورود گردشگران در ایام نوروز گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر به نیروهای امدادی، مناطق مرزی و ساحلی افزایش یافته است. آمریکای آسیایی.

وی همچنین با اشاره به اینکه 60 هزار و 500 هزار تن انواع کالای قاچاق در مرزهای کشور کشف شده است، افزود: مرزبانان تمام تلاش خود را برای تامین امنیت انجام می دهند.

سردار گودرزی با اشاره به اقدامات خوب مرزی در حوزه آزادسازی سواحل، ادامه داد: رسیدگی به موضوع استخراج غیر مجاز شن و ماسه در استان های ساحلی نیز در دستور کار مرزی قرار دارد.

دکمه بازگشت به بالا