حوادث و رویدادها

تاکید اشتری بر لزوم تخصیص بودجه و اعتبارات به ناجا متناسب با ماموریت ها

فرمانده نیروی انتظامی گفت: بودجه و تخصیص اعتبار ناجا باید متناسب با انواع و وسعت وظایف و نقش و وظایف آنها باشد که امیدواریم در بودجه اعتباری 1401 این موضوع در نظر گرفته شود.

به گزارش patc، سردار حسین اشتری در دیدار با اعضای کنگره استانی خراسان رضوی با حضور در ستاد ناجا ضمن تبریک هفته بسیج افزود: بسیج؛ این نهاد مردمی نه تنها در دوران دفاع مقدس از ایران اسلامی دفاع کرد. مرزهای جنانه و جان برکف نیز امروز نقش آفرینی می کنند و خدمتی حماسی به مردم در عرصه های مختلف خلق می کنند.

وی در خصوص تنوع، گستردگی و پیچیدگی ماموریت های پلیس خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در طول سال در سراسر کشور از مرزها تا مناطق مرکزی برای تامین نظم و امنیت عمومی تلاش خستگی ناپذیری داشته است و علیرغم برخی کاستی ها، ماموریت های انتظامی ماموریت های انتظامی را در دستور کار خود قرار داده است. تحت هیچ شرایطی متوقف نخواهد شد.

سردار اشتری تخصیص بودجه و اعتبار کافی به ناجا را اصل مهمی دانست و افزود: بودجه و اعتبار اختصاص یافته به نیروی انتظامی باید متناسب با انواع و حیطه وظایف پلیس و وظایف آن باشد و امیدواریم بتوانیم پرداخت کنیم. توجه به آن در بودجه سال 1401 است؛ از سوی دیگر، بهبود وضعیت معیشتی کارکنان ناجا و افزایش توان بودجه ای برای حل مشکلات نیروها مورد توجه قرار گیرد.

وی در خصوص روش‌های پلیس آگاهی خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه نیروی انتظامی سنگ بنای نظم و امنیت است، در راستای تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به مردم، اقدامات اطلاعاتی پلیس را در سال‌های اخیر اجرا کرده‌ایم.

فرمانده ناجا در خصوص روند رشد نیروی انتظامی گفت: نظرسنجی های خارجی نشان داده است که اعتماد مردم به ناجا افزایش یافته است، بنابراین برای افزایش رضایتمندی نیز تلاش جدی داریم.

اشتری گفت: ایمنی و سلامت دو فایده گرانبهای جامعه بشری است.

به گزارش شبکه خبری پلیس، فرمانده کل نیروی انتظامی در صحبت از توسعه حاشیه نشینی یادآور شد: اهمیت دادن به حاشیه نشینی، رفع و کاهش آسیب های آن نیازمند تعامل و همکاری دستگاه های مختلف مسئول است و حاشیه نشینی مناسب است. برای رفع آسیب های استان نیز باید از این دستگاه ها استفاده کرد.

وی در بخش پایانی این سخنان بر لزوم تعامل و هم افزایی ارکان اصلی نظام برای توسعه خدمات رسانی به مردم تاکید و خاطرنشان کرد: امروز نیروی انتظامی و شورای انقلاب تعامل و همکاری خوبی با یکدیگر دارند و باید با یکدیگر همکاری کنند. از روشی که خدمات دریافت می کنیم به طور کامل استفاده کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا