حوادث و رویدادها

تبریک فرمانده ناجا در پی موفقیت‌های تیم کشتی نیروهای مسلح در مسابقات سیزم

فرمانده کل نیروی انتظامی کسب مقام قهرمانی و نایب قهرمانی کشتی فرنگی را به تیم کشتی نیروهای مسلح چین تبریک گفت.

به گزارش patc، سردار «حسین اشتری» کسب مقام قهرمانی کشتی فرنگی و معاونت کشتی آزاد در سی و پنجمین دوره مسابقات جهانی کشتی نظامی (SISM) را به ارتش کشورمان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، متن پیام تبریک فرمانده ناجا به این شرح است: مردم عزیز به ویژه خانواده بزرگ نیروهای مسلح کشورمان.

جوانان پرشور کشورمان این بار با شور و اقتدار و هوشیاری پا به میدانی دیگر گذاشتند و بر فراز قله پیروزی و سکوی افتخار پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را با افتخار به اهتزاز درآوردند و قطعه ای دیگر بر آن افزودند. از طلا به کتاب مقدس.برگ. بر عزت و سربلندی ایران اسلامی افزودند. در صحنه جهانی.

کشتی گیر عزیز نیروهای مسلح مورد حمایت فرمانده کل قوا “مدظله العالی”، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، فرمانده محترم ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسچی، وزارتخانه می باشد. دفاع مقدس و نیروهای مسلح به ویژه همکارانم به نیروی انتظامی و ورزش دوستان در سراسر کشور، وزارت ورزش و جوانان، سازمان صدا و سیما، فدراسیون کشتی و همه کسانی که ما را در این امر یاری کردند تبریک می گویم. بازی تا جایی که ممکن است پر زرق و برق باشد، ناامید نشوید، اما صادق باشید. از زحمات آنها تشکر می کنم.»

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا