حوادث و رویدادها

تجلیل از دست اندرکاران کشف اموال صندوق امانات بانک ملی

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: دستاوردهای پلیس در شناسایی و دستگیری سارقان گاوصندوق بانک ملی، یک سرقت پیچیده و حرفه ای، یک سابقه تاریخی است که باید در دستاوردهای این سرزمین به سابقه پلیس کشور مربوط می شود.

به گزارش patc، سردار ‘حسین اشتری’ در مراسم تجلیل از دست اندرکاران کشف دارایی های گاوصندوق بانک ملی در تالار خصوصی فرماندهی نیروی انتظامی: ارواح و ارواح مطهر امام خمینی (ره) شهدا را گرامی می دارد. انقلاب اسلامی، عصر دفاع مقدس، درود و رحمت خود را به مدافع حرم و قدسی نظم و امنیت، برای فرمانده محترم کل ارتش آرزوی سلامتی، آرامش و طول عمر مقام معظم رهبری داریم. «مدظله العالی».

وی گفت: از همکاران و اصحاب رسانه عزیزم که یار و یاور پلیس بوده اند استقبال می کنم. وی افزود: امروز توانمندی های جمهوری اسلامی ایران بسیار غنی و عظیم است و پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون اقدامات زیادی انجام شده است.

فرمانده کل نیروی انتظامی کشور با بیان اقدامات بزرگ و موثر برای پیشرفت و پیشرفت کشور گفت: با توجه به تحریم های پیش آمده، تهدیدها، فتنه ها و فعالیت عوامل تاثیرگذار که همواره تلاش برای تغییر مسیر نظام اسلامی، اما به لطف خداوند متعال، رهنمودهای امام و مقام معظم رهبری «مدضرعلی» و هوشیاری و حمایت مردم از نظام و ولایت اسلامی، توطئه دشمن است. همیشه خنثی شده و امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار قرار دارد.

آستری با اشاره به ضرورت نگاه به همه رویدادها از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، گفت: لطف و عنایت خداوند همواره پشتیبان مردم عزیز ایران اسلامی بوده است؛ همه ما باید به این موضوع افتخار کنیم. کشور توانمند و توانمند امروز است، در مجموع باید از پیروزی انقلاب اسلامی به گذشته افتخار کرد و به آینده ایران اسلامی امیدوار بود.

این افسر ارشد نیروی انتظامی تاکید کرد: در هر سناریو، توطئه یا قیام علیه نظام اسلامی، جنگ بر ما تحمیل شده است، در هر کجا و در پشت سر مردم، مسئولان، رهبران موفق بوده ایم. رمز پیروزی و موفقیت، اطاعت محض و اطاعت از مقام ولی فقیه «مدازرا علی» است.

اشتری در ادامه با اشاره به نقش نیروی انتظامی در کشور از انقلاب اسلامی تا به امروز خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی کشور در تمامی مقاطع به خوبی توانسته توطئه نظام و دشمنان و دست اندرکاران بدخواه انقلاب اسلامی را خنثی کند. و در دهه 1960 در دوران دفاعی نقش موثری داشته است. مقدس، ما آن را در حفاظت از شهرها، مرزها و غیره دیده ایم و این نقش آفرینی ادامه دارد.

وی افزود: نیروی انتظامی کشور در دهه 60 نقش ویژه ای در مقابله با منافقین، مارکسیست ها و ناراضیان از انقلاب و نظام اسلامی داشت و این تاثیر همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به نقش موثر و عملیات برجسته پلیس در برقراری نظم و امنیت گفت: به لطف و عنایت خداوند متعال، رهنمودها و تلاش های فرمانده معظم کل قوا «مدظله العالی» در نیروی انتظامی مجاهدین نیرو، نیروی پلیس کشور در سال های اخیر بهبود یافته است و اقدامات عالی را برای تضمین نظم و امنیت انجام داده است.

آستری دستاوردهای پلیس را برای مردم دلگرم کننده و امیدوارکننده دانست و خاطرنشان کرد: نظرسنجی های مردمی و بررسی های خارجی برخی دستگاه های مسئول نشان از افزایش اعتماد پلیس و سرمایه اجتماعی دارد.

فرمانده انتظامی کشور با بیان رشد نمودار عملکرد پلیس در سال های اخیر گفت: مردم همواره قدردان خدمتگزاران خود بوده و قدردان ایثارگران خواهند بود.

اشتری خطاب به پلیس گفت: شما عزیزان همیشه در میادین، خیابان ها، مراسم های مختلف، مناسبت ها و مناسبت های مختلف حضور پیدا می کنید، به مردم خدمت می کنید، تفاوت ایجاد می کنید، مردم این تلاش و فداکاری شما را می بینند چون به آن توجه دارند.

این افسر ارشد پلیس با اشاره به اینکه پلیس مورد اعتماد و اعتماد مردم است، گفت: برای ما مهم است که افرادی که قدردانشان هستیم همیشه در مقاطع مختلف به پلیس محبت و توجه نشان دهند. جلب رضایت خداوند، پیروی از منویات مقام معظم رهبری «مدضرعلی» و خدمت به مردم از اولویت های پلیس است.

اشتری با بیان اینکه ملت ایران اسلامی بهترین مردم و شایسته بالاترین خدمات هستند، افزود: خداوند متعال را شاکریم که به مردم خدمت می کنیم. ایثار بسیاری از شهدا در عرصه برقراری نظم و امنیت موید این است که ما از وظیفه خود کوتاهی نکرده ایم.

14000 شهید را با خیال راحت عبادت کنید

وی با بیان اینکه تقدیم قریب به 14 هزار شهید در برقراری نظم و امنیت گواهی بر ادعای ما است که جان خود را در راه امنیت دادیم، گفت: امروز نیروی انتظامی در جمهوری اسلامی ایران از جان، مال و ناموس مردم حفاظت می کند. ، امنیت و امنیت جامعه. او همه در میدان رفت، ایمنی خط قرمز پلیس است، اجازه نمی دهیم کسی حقوق مردم را زیر پا بگذارد.

اشتری تاکید کرد: سیاست کلی و راهبرد اصلی پلیس نشأت گرفته از تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری «مدذراعلی» است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه پلیس امروز مجهز به تجهیزات مدرن، هوشمند و کارآمد است، ادامه داد: همکاران من با حرکت، ایمان و عشق به مردم در برقراری نظم و امنیت نقش دارند و وجود دارد. هیچ کمبودی در توسعه امنیت عمومی وجود ندارد

اشتری تاکید کرد: امروز بزرگترین ثروت پلیس عنایت و اعتماد مقام معظم رهبری «مزارععلی» به سربازان نیروی انتظامی و فرزندانشان است که این لطف و عنایت را به آنان ابراز و اعلام کردند. سربازان دوره های مختلف.

وی با اشاره به شناسایی و دستگیری سارق گاوصندوق یکی از شعب بانک ملی توسط پلیس در کمتر از 48 ساعت، گفت: اقدام واضح، ارزنده، قابل تقدیر و موثر پلیس، کشف سرقت ملی از امانات بانکی بود. جعبه در اسرع وقت

عملیات ثامن الحجج (ع) و دستگیری سارق امن

سردار اشتری با بررسی روند ردیابی پرونده و تشکیل کارگروه ویژه کشف سرقت گفت: در مرحله اول لطف و لطف خداوند شامل حال ما شد و سپس امام رضا(ع) مشمول رحمت خود شدند. در دهه کرامت در آستانه میلاد آقا امام رضا (ع) این کشف بزرگ در کمتر از 48 ساعت در عملیات ثامن الحجج (ع) به پایان رسید و این دزد حرفه ای مجتمع به دلیل دستگیری سرقت

وی افزود: در حالی که این سرقت پیچیده و سارقان حرفه ای بودند، عملکرد پلیس نشان می دهد که کارآگاهان زبده و مجرب ما چند قدم جلوتر و حرفه ای تر هستند و این دستاورد پلیس نصیب همه مردم می شود و قدردانی می شود. از مقاماتپیدا کردن

اشتری تاکید کرد: تا زمانی که نیروی انتظامی روی یک موضوع متمرکز باشد، می تواند به موفقیت و دستاوردهای بزرگی دست یابد. این دستاورد بزرگ یعنی کشف این سرقت پیچیده حرفه ای در کوتاه ترین زمان ممکن باعث افتخار و افتخار کل کشور است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به سخنان «مدظله العالی» فرمانده کل قوا در دیدار با شرکت کنندگان در کنگره عشایری شهدای کشور، گفت: بیانیه «تشویق» بالاترین بیانیه است. دلگرمی برای همه ما، پاداش و تشویق.

اشتری ادامه داد: معظم له به همکاران ما درود می فرستند، این دستاورد بزرگی برای همه ماست، به نظر ما مهم است، اما لطف و لطف خداوند و در برابر بی عدالتی برکت خون شهدای جان باخته است. چگونه رهبری پلیس جشن می گیرد، و هیچ چیز بهتری برای ما وجود ندارد.

وی با قدردانی از زحمات سردار «حسین رحیمی»، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، سردار «محمد قنبری»، فرمانده انتظامی شهرستان فرح و همه دست اندرکاران این کشف بزرگ تاریخی گفت: پلیس در حال شناسایی و شناسایی است. موفقیت در دستگیری سارقان این دزدی پیچیده و حرفه‌ای، سابقه‌ای تاریخی است که باید در تاریخ سرزمین و قانون در تاریخ نیروی انتظامی کشور مانند سایرین حفظ شود.

اشتری با بیان اینکه خداوند را هزاران بار به خاطر لطف و عنایات خداوند شاکریم، افزود: کشف این سرقت پیچیده در حالی صورت می گیرد که دشمن با هجمه های گسترده مردم را ناامید و دولت را ناکارآمد کرده است. اشتری گفت: پرونده از ساعت 48 شروع می شود، درایت کارآگاهان بزرگ و مجرب پلیس تهران بزرگ نشان از توانایی و توانایی منحصر به فرد فرح دارد و از طرفی روحیه امید را در جامعه دم می دهد و این اقدام هوشمندانه برای پلیس کافی نیست سرعت یک بار دیگر دشمن را ناامید کرد و مردم را امیدوار کرد.

فرمانده کل انتظامی کشور افزود: از مشارکت و نقش همکاران عزیز در پیگیری و خاتمه یافتن این سرقت تشکر می کنم و باید بگویم که در انجام وظایف ذاتی و مشروع ما این است. ممکن است گذشته ما وجود داشته باشد، اما ما بن بست نداریم، ما با برنامه ریزی، جدیت، هوشمندی، هدفمندی و استفاده از آخرین فناوری، نظم، امنیت و آرامش را ایجاد می کنیم.

گفتنی است در این مراسم از مسئولان و کارکنانی که در کشف دارایی های صندوق امانی بانک مری مشارکت داشتند تجلیل شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا