خانواده و جامعه

تحصیل ۳۰ هزار دانش‌آموز سمپادی در کشور – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، رضامراد صحرایی بعد از ظهر امروز جمعه در جمع دانش آموزان سمپادی شرکت کننده در اردوی راهیان نور پیشرفت در محل یادمان شهدای اروند با تاکید بر اهمیت وجود مدارس سمپاد در ارتقای شاخص‌های علمی کشور بیان کرد: ۳۰ هزار نفر دانش‌آموز استعدادهای درخشان در ۷۰۰ مدرسه سمپادی در سطح کشور مشغول تحصیل هستند.

وی با اشاره به اقدام و ابتکار نوین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برگزاری اردوهای راهیان نور پیشرفت برای دانش آموزان سمپادی گفت: یک هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز سمپادی در قالب چندین گروه‌های ۲۰۰ نفره از مناطق عملیاتی خوزستان و همچنین پیشرفت‌های مختلف در حوزه‌های نظامی بازدید می‌کنند.

مراد صحرایی با اظهار اینکه مهمترین راهبرد حال حاضر دشمن پررنگ کردن کاستی‌ها در سطح کشور است، توضیح داد: دلیل اصلی دشمنان برای دنبال کردن این راهبرد ایجاد نامیدی در نسل جوان است.

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: امروزه جمهوری اسلامی ایران مقتدرترین کشور منطقه است و دشمنان از این حقیقت را دریافته‌اند که ملت ایران به اوج قله موفقیت‌های یک ملت مستقل و توانمند رسیده است.

مراد صحرایی با بیان اینکه امیدآفرینی باید به عنوان یک برنامه اولویت دار در دستور کار همه متولیان تعلیم و تربیت قرار گیرد، تصریح کرد: راهیان نور پیشرفت یک حرکت امیدآفرین برای آینده کشور است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: آرامش و امنیت دو نعمت مجهولی هستند که تا از دست نروند به اهمیت آنها پی برده نخواهد شد و امروزه ما نعمت امنیت را که لازمه پیشرفت کشور است، مدیون دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم.

گروه تحریریه علوم اجتماعی

نویسنده اجتماعی، پژوهشگر و منتقد. بررسی مسائل اجتماعی با ارائه دیدگاه‌های جذاب و منطقی. تعامل با جامعه را از طریق نوشته‌هایم تقویت می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا