حوادث و رویدادها

ترافیک نیمه‌سنگین در ۲ محور/ بارش باران در جاده‌های ۸ استان کشور

مسئول مرکز فرماندهی اطلاعات راهنمایی و رانندگی پلیس راه به معرفی وضعیت ترافیکی محور سراسری ترافیک پرداخت.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت و گو با patc. وی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محور ترافیکی کشور، گفت: تردد در سه راه چلاو، محور شمال به جنوب هراز نیمه سنگین است و همچنین محور قزوین – کرج در حوالی پل فدیس انجام شد. گزارش داد ترافیک نیمه سنگین در جاده وجود دارد.

وی با ارائه آخرین وضعیت جوی محورهای ترافیکی کشور بیان کرد: خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، چاه محل و بختیاری، فارس، بخشی از محور کوجیلویه و بویراحمد، کرمان و بوشهر بارندگی را تجربه کردند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی با اعلام محدودیت تردد با تغییر مسیر محور قدیم خرم آباد – پلدختر خاطرنشان کرد: محور تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد در مسیر جایگزین اتوبان خرم آباد – پل زال است. محور خرم آباد – کوهدشت.

وی با اشاره به وضعیت تراکم جاده‌ای در کشور خاطرنشان کرد: تنها محور مسدود شده شریانی کشور، محور ریگان – ایران شهر است. همچنین در محورهای لاسم – ارجمند و وزک – بلده انسداد فصلی وجود دارد.

شیرانی به رانندگان توصیه کرد: با احتیاط رانندگی و رعایت سرعت مطمئنه با توجه به شرایط جوی، از سرعت غیرمجاز و سبقت غیرمجاز خودداری کنند. علاوه بر این، حفظ فاصله طولانی بین راننده و وسیله نقلیه جلویی در باران نیز مهم است.

مسوول مرکز اطلاعات و کنترول ترافیک پولیس راهنمایی و رانندگی فراه نیز با اعلام شماره تلفن 120 از رانندگان و مسافران خواست تا قبل از حرکت با شماره گیری این شماره از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور مطلع شده و بهترین ها را انتخاب کنند. تعداد مناسب زمان مناسب و بهترین مسیر سفرهای خود را انتخاب کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا