حوادث و رویدادها

ترافیک نیمه سنگین و پرحجم در مسیر بازگشت از شمال

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهنمایی و رانندگی پلیس راهنمایی و رانندگی از ترافیک شدید محور شمالی کشور و در قسمت نیمه سنگین خبر داد.

سرهنگ احمد حیرانی در گفت وگو با patc، وی در خصوص وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: بر اساس آخرین گزارش‌های رسیده به مرکز کنترل ترافیک، هم اکنون شاهد شلوغی ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور کرج – شالوس هستیم. البته تردد در جاده چالوس همچنان محدود به شمال به جنوب است و اگر جاده یک طرفه نبود ممکن بود شاهد ترافیک زیادی در این محور باشیم.

همچنین شاهد ترافیک نیمه شلوغ در محدوده سراوان و پل رودبار تا ورودی بزرگراه رشت – قزوین بوده ایم، وی گفت: همیشه. در این محور نیز شاهد تردد زیادی هستیم.

شیرانی همچنین از ترافیک نیمه سنگین در محورهای پل سفید، زیرآب و دماوند در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه خبر داد و افزود: بزرگراه قزوین – کرج.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهنمایی و رانندگی کشور افزود: علاوه بر این، در محور تهران – قم در محدوده بهشت ​​زهرا (س) نیز نیمه ازدحام گزارش شده است، اما در سایر محورهای ترافیکی محورهای ترافیکی اختصاصی وجود ندارد.

وی از مسافران استان های شمالی که قصد بازگشت از سفر را دارند خواست در صورت امکان بازگشت خود را تا شنبه به تاخیر بیندازند.

شیرانی درباره وضعیت جوی جاده نیز بیان کرد: آرام هوای آرام در تمامی محورها گزارش شده است. البته در بخش‌هایی از استان‌های مازندران، گیلان و قزوین بارندگی‌های پراکنده گزارش شده است و رانندگان باید در این شرایط با رعایت فواصل طولی مناسب تردد کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا