حوادث و رویدادها

تصادف اتوبوس زائران کربلا در آزادراه تهران ساوه ۴۲ مصدوم برجای گذاشت

patc/مرکزی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوا گفت: بر اثر تصادف اتوبوس با تریلر در محور تهران – ساوا 42 نفر مصدوم شدند.

بهرام سعیدی در گفت وگو با patc، اظهار کرد: در محور تهران – ساوا، 10 کیلومتر مانده به ورودی شهر مامونیه، وقوع یک فقره سانحه رانندگی با اتوبوس و تریلی به اداره مدیریت عملیات و ترافیک اعلام شد. این مرکز

وی افزود: با توجه به تعداد زیاد مصدومان بلافاصله پنج تیم امداد و نجات اورژانس از مامونیر، پالندک، زاویه، شهرک صنعتی کاوه و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته سعیدی، تیم عملیات بلافاصله مجروحان را تریاژ کرده و به مداوای پیش بیمارستانی مجروحان پرداختند.

وی گفت: در این حادثه در مجموع 42 نفر مجروح شدند که از این تعداد 19 نفر برای ادامه درمان به بیمارستان های شهید مدرس و چمران ساوه منتقل و 23 نفر نیز پس از درمان سرپایی در محل حادثه ترخیص شدند.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: اتوبوس حامل زائران کربلا در مسیر شمال کشور به سمت مرز ایران و عراق دچار حادثه شد.

فرمانده انتظامی بزرگراه ساوا تهران نیز به patc گفت: این حادثه در 40 کیلومتری باند غرب بزرگراه ساوا به تهران رخ داد که یک دستگاه اتوبوس اسکانیا در جاده با عقب برخورد کرد، یک دستگاه کامیون ولوو این کار را انجام داد.

سرهنگ فرزاد حسنوند افزود: به گفته کارشناس پلیس راه در محور، علت این حادثه بی توجهی راننده اتوبوس بوده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا