حوادث و رویدادها

تقدیر وزیر کشور از پلیس: مدافعان امنیت، نقشه دشمنان را خنثی کردند

وزیر کشور با تشویق فرح نوشت: اکنون که دشمنان و نفاق در مقابل کشور بزرگ انقلابی ایران اسلامی صف آرایی کرده اند، مدافعان امنیت مانند همیشه با روحیه انقلابی و پاسداری از ارزش های دینی و مقدس نقشه های دشمن را خنثی کرده اند.

به گزارش patc، سخنان احمد وحیدی به مناسبت هفته بزرگداشت نیروی انتظامی به شرح زیر است:

“به نام خدا

نیروی انتظامی نهادی برخاسته از متن مردم و انقلاب اسلامی است که با تکیه بر اخلاق، قدرت، اقتدار و مجهز به فناوری نوین برای مقابله با عوامل ناامن و شرور همراه با سایر نهادهای امنیتی کشور بازی می کند. نقش موثر و موثر در تامین امنیت پایدار نقش مهمی دارد.

این نیرو علاوه بر تلاش برای برقراری نظم در کشور، به صورت شبانه روزی حضور پیدا می کند و در ایام حساسی مانند همه گیری کووید 19، راهپیمایی اربعین، مبارزه با مواد مخدر و قاچاق و … هر چه در توان دارد برای خدمت به مردم انجام می دهد. ناامنی سایبری

اکنون نیز که دشمنان و منافقین در مقابل ملت بزرگ انقلابی ایران اسلامی صف آرایی کرده اند، با بهانه تضییع حقوق زنان در صدد برهم زدن آرامش کشور و ایجاد ناامنی و هرج و مرج با هدف ایجاد مانع هستند. پیشرفت و توسعه کلی کشور. ماموران امنیتی مثل همیشه هوشیار و آگاه به نیات و اهداف دشمن بودند و با روحیه انقلابی و پاسداری از ارزش های دینی و مقدس این نقشه را خنثی کردند و دشمن بار دیگر به جهانیان نشان داد که حفظ و دفاع از امنیت عمومی خط قرمز است. جمهوری ایران یک کشور اسلامی است.

در این جاده خطرناک جان باکفان رئیس پلیس کشور با حضور پررنگ و فعال در عرصه امنیت، به روح مطهر شهدای پاسدار امنیت درود می فرستد و از تلاش های مدافعان و امنیت جانی قدردانی می کند. نگهبانان مردمی که در این لحظه تاریخی به ایمان مقدس ایستاده اند. توفیق و خدمت بیشتر در راه اسلام و انقلاب و مردم را از درگاه خداوند متعال خواستارم و هستم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا