ورزشی

تقدیم هدایای زینب سلیمانی به خانواده‌ شهیدان عبداللهی و زنجانی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، مسئول فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان خراسان جنوبی به همراه دفتر آیت الله سعید علیرضا عبادی، بنیاد شهید و وزارت امور ایثارگران استان خراسان جنوبی با حضور هدیه حضرت زینب(س) با شهیدان محمدحسین عبداللهی و محمدحسین زنجانی از دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند سلیمانی فرزند سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی به خانواده این شهدا معرفی شد.


بیشتر بخوانید:

مسئولین واحد بردسیر از خانواده شهید سردار سلیمانی تجلیل کردند


حجت الاسلام سید رضا هاشمی دبیر بیانیه گام دوم انقلاب در جلسه شورای عالی انقلاب اسلامی گفت: شهدا در راه عزت و سعادت گام برداشته اند و امیدواریم بتوانیم در راه شهدا گام برداریم. دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان خراسان جنوبی

مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی گفت: سربازان واقعی کسانی هستند که خون پاک خود را در راه نثار کردند. فیض عظیم شهادت بالاترین فیض است.

حجت الاسلام حسین راقی گفت: ما از طرف فرزند شهید سلیمانی اینجا هستیم و می خواهیم به خانواده شهید خدمت کنیم.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه سردار دلها با شهادت و خون پاک خود مکتب مقاومت را منسجم و مصمم کرد، تاکید کرد: دشمن شهید از حاجی قاسم خطرناکتر است. “

حجت الاسلام محمد حاجی زاده در تجلیل از شهیدان عبداللهی و زنجانی توضیح داد: این شهدای والامقام آزادگانی هستند که برای تعظیم به مراسم مطهر رفتند و در تشییع پیکر سردار دلها شرکت کردند و در این راه به شهادت رسیدند.

علی ماندگار معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان نیز مدرک لیسانس شهید محمدحسین زنجانی دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند را به خانواده شهید سلیمانی اعطا کرد.

همسران و فرزندان شهیدان محمدحسین عبداللهی و محمدحسین زنجانی با تجلیل از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و به نقل از شهید عبدالله ادای احترام به زینب سلیمانی به یاد شیعیان و زنجانی ها.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا