عمومی

تقویت فضاهای گفتمانی در دستور کار سازمان تبلیغات اسلامی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام مهدی در بالا ولادت با سعادت حضرت زینب کبری را همزمان با صبح روز سه شنبه در جمع بانوان فعال فرهنگی تبریک می گوییم.دومین) وی در روز پرستار با اشاره به ضرورت صداگذاری برای نسل جوان خاطرنشان کرد: دشمن تمام تلاش خود را برای تحریف واقعیت های جمهوری اسلامی به کار می گیرد تا مقدمات جنگ شناختی علیه انقلاب اسلامی را فراهم کند. بنابراین تفسیر جهاد در عرصه کنونی باید سرلوحه کار همه فعالان و دست اندرکاران ایرانی و انقلابی باشد.

وی افزود: اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان با چشم انداز تحول و استفاده از همه ظرفیت های موجود فارغ از ظاهر دینی و غیر مذهبی مردم در صدد روشنگری در جهت انقلاب است و مسئولیت خود را در جهت تقویت می بیند. فضای گفتمان

مدیرکل تبلیغات اسلامی اصفهان در ادامه سخنان خود به طرح های جدید تبلیغات اسلامی به ویژه در حوزه بانوان اشاره کرد و گفت: طرح های جدیدی مانند بازی دوستانه، مهورا بانور ما آن را نشانه خوبی می دانیم؛ باید به سراغ جوانانی برویم که تا به حال نامشان را نشنیده ایم، اما دلشان برای ایران و انقلاب می تپد.

نمایش بهترین الگوهای مادر، همسر و دختر برای تقویت نیاز به هویت زنان ایرانی

مکان مقدس اسلام در بالا وی خاطرنشان کرد: در حوزه زنان سه مشکل اساسی وجود دارد که باید به آن توجه کرد، یعنی مدلی که بهترین مادر، بهترین دختر و بهترین همسر را ارائه می دهد. متاسفانه ما در ارائه این مدل ها خوب نیستیم. به جامعه ما باید در سه محور بهترین مادر، بهترین دختر و بهترین همسر الگو قرار دهیم و هویت زنان ایرانی را تقویت کنیم، خدا را شکر با کمک جمعی از جوانان دانشجوی انقلابی استان اصفهان در حال تهیه و اجرای این طرح هستیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود: وقتی به تجمع دختران با ایمان، ایمان و هویت احترام نمی گذاریم، دشمن الگوهای جدیدی را برای دختران ما در فضای مجازی معرفی می کند و فضای الگو را برای آنها تغییر می دهد، بنابراین نه فقط گروه های مذهبی، بلکه باید لشکری ​​از فرشتگان را برای زنان از همه طبقات فراهم کنیم تا این فضا را برای دختران ایجاد کنند.

مکان مقدس اسلام در بالا فتح الفتوح با کسانی که راه تمدن غرب را دنبال می کنند و پوچ بودن آن را درک می کنند سمینارهایی برگزار می کند و با الگوهای برجسته زن در داخل و خارج از کشور گفتگو می کند و به ایجاد فضای باز فکری اشاره می کند و برای نسل جوان صحبت می کند. : اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان به عنوان طرح اولیه این موضوع را در دستور کار قرار داده و در اسرع وقت اجرایی خواهد کرد.

دکمه بازگشت به بالا