حوادث و رویدادها

تلاش برای تامین ۱۲۵ هزار مسکن ملکی کارکنان انتظامی

معاون هماهنگ کننده فرماندهی کل انتظامی کشور با تاکید بر لزوم توسعه نخبگان اطلاعاتی و ارتقای توان عملیاتی گفت: تلاش برای تامین 125 هزار مسکن غیر نظامی و 60 هزار مسکن سازمانی ادامه دارد.

به گزارش patc، سردار محمد شرفی در دومین نشست در کلانتری نوروزی استان ایلام گفت: اولویت اول پلیس استفاده از فناوری روز در ماموریت های خود است و در این راستا اقدامات اساسی برای ادامه استفاده انجام شده است. از تکنولوژی مدرن . . ما بر توسعه اشراف هوشمند و بهبود توانایی های رزمی تأکید می کنیم.

وی افزود: یکی از بزرگترین دغدغه های ما بهبود وضعیت معیشتی ماموران نیروی انتظامی با تمرکز بر تامین 125 هزار مسکن ملکی و 60 هزار مسکن سازمانی است که خوشبختانه سازوکار آن از طریق تامین 3 هزار میلیارد تومان اعتبار اولیه برای تامین آن بوده است. “

معاون هماهنگ کننده فرماندهی کل انتظامی کشور در ادامه با بیان اینکه قبل از اجرای طرح نوروزی برنامه ریزی هایی برای تقویت حوزه تعامل، تدوین طرح، تحلیل اطلاعات و … انجام شده است، افزود: پلیس باید پیش بینی و پیشگیری را مد نظر داشته باشد.

سردار سلفی با تاکید بر جذب و تربیت نیروی انسانی کارآمد، متخصص و فداکار، گفت: اقدامات خوبی در راستای ارتقای توان داخلی سازمان، تقویت بنیه دینی و انقلابی نیروی انتظامی و در این راستا پیگیری های فرهنگی و فرهنگی انجام شده است. برنامه های حفاظتی.”

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به دستور العمل پایان سال گفت: در این راستا تدابیر لازم اندیشیده شده و از طریق معاونت عملیات نیروی انتظامی در جریان مسائل راهبردی پلیس استان قرار گرفته است.

این مقام ارشد انتظامی همچنین با اشاره به ماموریت پلیس در ایام نوروز خاطرنشان کرد: برقراری نظم، ایمنی و مدیریت ترافیک از مهم ترین اولویت های پلیس است و برنامه ریزی های لازم برای این امر انجام شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا