فرهنگ و هنر

تلاش برای پیوند هنرمندان با سکوهای انتشار محتوای دیجیتال

معاون حوزه هنری اداره ارشاد گفت: از طریق هم افزایی با مرکز توسعه فرهنگ و هنر فضای مجازی سعی داریم هنرمندان رشته های مختلف هنری و هنرهای نمایشی را به بسترها و بسترهای انتشار محتوای دیجیتال متصل کنیم. هنر و فضای دیجیتال را هر چه بیشتر گسترش دهیم. بیا لینک کنیم

به گزارش patc و به نقل از روابط عمومی مرکز رشد فرهنگی هنری، محمود سالاری معاون امور هنری اداره کل فرهنگی و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری یاوران زندگی گفت: در اداره ارشاد مرکز توسعه فرهنگ و هنر فضای مجازی متولی بخش دیجیتال امیدواریم بتوانیم با همکاری هنرمندان در رشته های مختلف در دید مردم بهتر دیده شوند. معاونت هنری و این مرکز.
وی با بیان دومین جشنواره «کمک به زندگی» گفت: تمام تلاش اداره ارشاد، فرماندهی مبارزه با مواد مخدر و تمام تلاش ادارات مختلف در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی این است که بتوانیم ساماندهی کنیم. جشنواره با کمک هنر و هنرمندان . با این کار به کاهش آسیب های جامعه به ویژه در حوزه مواد مخدر کمک کنیم.
سالاری گفت: امیدوارم سال آینده بتوانیم با گسترش حفاظت جشنواره در سراسر کشور و استفاده از رسانه های متعدد، هنرمندان بیشتری را در این زمینه درگیر کنیم. زیرا این یکی از مشکلات جدی جامعه ما و دغدغه خانواده هاست.
وی با ابراز امیدواری از برگزاری این رویداد در سال آینده گفت: امیدوارم بتوانیم در سال آینده موضوعات دیگری از جمله آسیب های خانوادگی، آسیب های روانی خانواده های مرتبط با مواد مخدر را به این جشنواره اضافه کنیم و موضوعات جدیدی را در عرصه هنر بیافزاییم. فرم. جشنواره انجام دادن.
معاون وزیر ارشاد در اختتامیه دومین جشنواره فرهنگی و هنری «یاریگران زندگی» با تاکید بر اینکه همه کارها و فعالیت های ما باید در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی شکل بگیرد، گفت: امیدوارم با هم افزایی و هم افزایی این فعالیت را ادامه دهیم. همدلی . تولید محتوای هنری برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی فراگیر شده است، نوجوانان در سراسر کشور نسبت به آسیب های اجتماعی آگاهی دارند و اگر در این زمینه ها فعال هستند باید شرایطی ایجاد کنیم که در این سن از آنها قدردانی و حمایت شود.

سالاری در سخنانی خطاب به مدیریت ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی کامل برای آموزش تمامی رشته‌های هنری به هر تعداد از افراد مرتبط با مواد مخدر را دارد. کشور.
وی بیان کرد: در حال حاضر 21 استان در سراسر کشور آموزش رایگان هنر را برای کل صنف راه اندازی کرده اند که تا زمانی که ستاد مبارزه با مواد مخدر صلاح بداند در سراسر کشور برای آموزش معتادان متجاهر اقداماتی انجام خواهیم داد.

تلاش برای اتصال هنرمندان با پلتفرم های توزیع محتوای دیجیتال

معاون وزیر ارشاد فعالیت در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی ناشی از مصرف مواد مخدر را بازمانده اصلاحات دانست و گفت: اگر اعتقادات دینی و ملی داریم و به فکر نسل آینده کشور هستیم باید در اینجا سپر قرار دهیم.
دومین جشنواره یاور زندگی در محافل فرهنگی و هنری با محوریت مهارت‌های زندگی از جمله خودآگاهی، مهارت‌های ارتباطی، مهارت‌های حل مسئله، مهارت‌های تصمیم‌گیری و توانایی مقابله با هیجان‌های منفی با رویکرد فرهنگی و تصادفی برگزار می‌شود. پیشگیری، روش‌های کنترل استرس و تفکر خلاق، توانایی و علاوه بر آن، آنلاین محبت والدین به کودک و والدین را نیز در بر می‌گیرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا