عمومی

تمام تلاش فجر انجام یک بازی خوب و برترمقابل فولاد است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش مایر، علی عسگر کلانتری شنبه شب در نشست خبری بازی با فولاد خوزستان گفت: همه بازی های لیگ سخت است و همه تیم ها برای کسب امتیاز و پیروزی تلاش می کنند، تیم فولاد هیچ است. و این تیم مدعی شد که برای کسب 3 امتیاز و حضور در لیگ قهرمانان آسیا تلاش می کند.

وی ادامه داد: تیم هایی مانند فجر شهید سپاسی و هوادار که امسال به لیگ برتر صعود کرده اند برای بهبود شرایط به مصاف حریفان خود می روند.

وی افزود: تیم فجر هر هفته در حال پیشرفت فنی است، نتایج هم این را تایید می کند، فولاد خوزستان بازیکنان بسیار خوبی دارد، آنها در دو فصل گذشته در کنار هم بازی کردند و به انسجام خوبی دست یافتند. نگران باشید اما تمام تلاش ما این است که امتیاز بگیریم، حتی برای شکست دادن استیل.

کارانتری ادامه داد: هواداران و مسئولانی که در این استان سمت دارند فراموش نکنند که فاگیل چند سال بعد به لیگ برتر صعود کرد و در مقایسه با سایر تیم ها اکنون از لحاظ مالی و زیرساختی مناسب نیست و از آن بهره ببرید. منصفانه، نتیجه گیر تیم هست، سطح توقعات نباید بالا برود، چون از اول فصل اعلام کردیم که شرایط فجر امسال در لیگ برتر تثبیت شود و اولویت بعدی باشد. دنبال کردن امتیازات و سورپرایزهای خوبی گرفتیم، برای سال آینده برنامه داریم 👌👌👌👌👌 نتایج بهتر گیر دارند.

کلانتری گفت: ما تازه وارد هفته هشتم شدیم نباید به خاطر باخت یا انتقاد از فجر برای برد ذائقه خود را تلخ کنیم امیدوارم همه در کنار تیم فجر باشند چون بر پایه شهید مزین است به نام هرکسی که بخواهد سنگ انداختن کار درستی نبود امیدوارم در پایان فصل از نتایج خوبمان برای شیرین کردن هواداران استفاده کنیم.

از هفته هشتم لیگ برتر باشگاه ها و تیم های کشور آغاز می شود فجرشهیدسپاسی فولاد خوزستان ساعت 15 یکشنبه در ورزشگاه حافظیه به میدان می رود.

دکمه بازگشت به بالا