عمومی

تندیس سردار شهید سلیمانی و استاد بهزادی در گناوه رونمایی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، همزمان با عید سعید غدیر خم، تندیس سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و تندیس استاد بهزاد بهزادی از اساتید نخبه و پیشکسوت ریاضی در بوشهر و شهر قناوی و همچنین تندیس استاد بهزاد بهزادی از اساتید برجسته و پیشکسوت ریاضی در استان بوشهر و شهر غنای تجلیل شد. یک عمر در جاده آموزش یکی از معلمان نمونه مهربانی. بچه های این مملکت لو رفته اند.

تندیس استاد بهزاد بهزادی در جوار تالار بهزاد و مجسمه سردار سلیمانی در کنار پل سردار سلیمانی در حاشیه خلیج فارس در شهرستان گناوه نصب شده است.

فرماندار غناوی یکشنبه شب در مراسم رونمایی از تمثال شهید حاج قاسم سلیمانی در سواحل خلیج فارس گفت: سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی ایستادگی در برابر استکبار جهانی و نماد و الگوی ظلم و ستم است.

محمدتقی صفری افزود: اقدامات خالصانه یکی از ویژگی های بارز سردار سلیمانی است که باعث محبوبیت وی در بین مسلمانان و آزادی خواهان جهان شده است.

از تندیس سردار شهید سلیمانی و استاد بهزادی در گناوه رونمایی شد

وی گفت: امروز از تندیس در حاشیه خلیج فارس رونمایی می‌شود و ما به جهانیان اعلام می‌کنیم که جاده‌ها، جاده‌ها و مدارس ما جاده‌ها، جاده‌ها و مدارس شهید سلیمانی است و عالی‌قدر مطیع رهبری هستند. – با قدرت در مقابل شهدای مستکبر جهان ایستاده ایم، ملت خود را به قدرت الهی و به نیروی جوانان می سازیم و نهضت انقلاب اسلامی را تا پیوستن به دولت امام زمان (عج) ادامه خواهیم داد. ).

وی با تقدیر از شهرداری گارناوه برای نصب تمثال شهید سلیمانی در کنار خلیج فارس گفت: این فعالیت ها باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اراده و ایثار سخت کوش و مجاهدت ادامه یابد.

رئیس شورای اسلامی شهر غناوی گفت: خرسندیم که امروز همزمان با عید سعید قربان از دو تندیس نفیس سردار شهید سلیمانی و استاد بیزادی با همکاری دولت در این شهر رونمایی شد.شورای اسلامی شهر و شهر غناوی رونمایی شد.

از تندیس سردار شهید سلیمانی و استاد بهزادی در گناوه رونمایی شد

هادی آلازرد گفت: امروز شاهد بزرگداشت شهید بزرگوار جهادگر سلیمانی هستیم که شجاعانه در راه اهداف نظام مقدس اسلامی ایستادگی کرد و امروز در مرز نیلگون خلیج فارس به شهادت رسید، کار را دو چندان کرد.

وی گفت: امروز مراسم رونمایی از تندیس استاد بهزاد در جوار تالار بهزاد گناوه برگزار شد که هدیه کوچکی نیز به اهالی فرهنگ و علم است و یاد و خاطره این استاد بزرگ برای همیشه در خاطر مردم خواهد ماند. . بچه های این کشور

وی گفت: پروفسور بهزاد بهزادی یکی از با سابقه ترین اساتید و معلمان استان ماست، بسیاری از اساتید و نخبگان این کشور شاگرد این استاد هستند و علم، روش و مکتب این استاد به ویژه در تدریس ریاضی همیشه بر من است. ذهن همه ما ثبت نام کرده ایم.

از تندیس سردار شهید سلیمانی و استاد بهزادی در گناوه رونمایی شد

وی گفت: همچنین استاد بهزادی کار بسیار ارزشمندی را در ساخت تالار بهزاد و اهدای آن به مردم جامعه فرهنگی و علمی شهرستان انجام دادند که به یادگار خواهد ماند.

شهردار بندر گناوه در این مراسم هدف از نصب تندیس های جدید را حفظ جایگاه والای شهدا، احترام به شخصیت ملی و اصیل شهر و احترام به مقام شامخ معلمان عنوان کرد.

جواد رستمی افزود: علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی در نقاط مختلف شهر، اقدامات جدیدی را برای اصلاح چهره و منظر شهر اجرا می کنیم.

از تندیس سردار شهید سلیمانی و استاد بهزادی در گناوه رونمایی شد

در مراسم رونمایی از تندیس استاد بهزادی، محمدی زاده از مربیان ارشد گناوه به بیان شخصیت و جایگاه علمی استاد بهزادی پرداخت و از نصب تندیس ایشان قدردانی کرد.

دکمه بازگشت به بالا