حوادث و رویدادها

توصیه سردار اشتری به زائران اربعین حسینی/تمهیدات ویژه برای سرعت بخشی درصدور گذرنامه

فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به افرادی که قصد شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی را دارند توصیه کرد برای دریافت کارت +10 ویژه اربعین حسینی به کلانتری مراجعه کنند.

به گزارش patc، سردار حسین اشتری در جمع خبرنگاران در کنار یادمان شهید نیروی انتظامی شهرستان خمینی شهر اظهار داشت: بحمدالله تمامی مرزهای کشور به ویژه مرزهای ایران و عراق از امنیت کامل و بهینه برخوردار است و تردد زائران اربعین در محل است. پایانه مرزی حسینی به خوبی پیش می رود.

وی با بیان افزایش ایست های بازرسی پایانه مرزی ایران و عراق در سال جاری، گفت: همکارانم نیز برای تامین امنیت زائران در پایانه مستقر هستند و علاوه بر آن آمادگی خدمت رسانی به این عزیزان را دارند. کشور در مسیر همه زائران.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به حضور فشرده کلانتری های +10 در روزهای اخیر، گفت: به منظور تسریع در رسیدگی به درخواست های صدور و تمدید گذرنامه تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده است. از این نظر، همکاران من نیز در پی مرخص شدن از کار هستند و حتی شب ها دیر وقت است و بیشتر از کلانتری +10 در اداره گذرنامه وقت می گذارند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، آستری گفت: به مردم اطمینان می دهم مشکلی در این زمینه وجود ندارد، خدای نکرده با اقدامات خوبی که انجام شده، طی یکی دو روز آینده شاهد کاهش جمعیت خواهیم بود. تراکم یک ایستگاه پلیس + 10 است.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران با توصیه های ویژه به زائران در البین حسینی، گفت: با توجه به اینکه مراحل صدور و تحویل گذرنامه کمی زمان می برد، از کسانی که قصد دارند در رژه آلبان شرکت کنند، تقاضا دارم. با مراجعه به کلانتری برای صدور +10 نسبت به دریافت گذرنامه موقت ویژه اربعین با اعتبار یک ماهه اقدام کنید و در اسرع وقت آن را جمع آوری کنید و در این سفر معنوی شرکت کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا