استان ها

ثبت نام طرح نوسازی و توسعه ناوگان تاکسیرانی در بندرعباس با اعطای تسهیلات آغاز شد

آغاز ثبت نام نوسازی و توسعه ناوگان تاکسیرانی بندرعباس با اعطای تسهیلات

مسئول نمایندگی مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرستان بندرعباس گفت: متقاضیان نوسازی و توسعه ناوگان تاکسیرانی در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و انجام مراحل قانونی اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری هرمز گامبانا عمار زاهدی گفت: تاکسی داران سایز 90 به بالا در طرح مقاوم سازی (برچیدن خودروی موجود و جایگزینی آن با خودرو جدید) معادل 70 درصد ارزش خودروی دوگانه سوز سورن پلاس از تسهیلات کم بهره برخوردار می شوند. .

وی خاطرنشان می کند: مراکز اسقاط خودرو از مالکان خودرو برای نوسازی ناوگان بر اساس نوع و مدل تاکسی خرید می کنند.

رئیس سازمان مدیریت ترافیک شهرستان بندرعباس همچنین با اشاره به طرح توسعه با هدف افزایش ناوگان تاکسی گفت: متقاضیان واجد شرایط طرح توسعه می توانند تاکسی سورن پلاس دوگانه سوز را با قیمت خودرو معادل 70 درصد خریداری کنند. امکانات پذیرایی

زاهدی با بیان اینکه بهسازی و تعمیر تاکسی های تیپ 91 تا 98 نیز در دستور کار است، تصریح کرد: متقاضیان طرح بهسازی تاکسی می توانند با اخذ تسهیلات مشابه تا سقف 300 میلیون ریال تاکسی های خود را تعمیر کنند.

شایان ذکر است؛ کلیه متقاضیان پروژه های تبدیل، توسعه و نوسازی تاکسی در بندرعباس جهت اخذ راهنمایی و دریافت فرم های لازم از نماینده برنامه ریزی و نظارت سازمان مستقر در ساختمان اداری پایانه مسافربری خلیج فارس در اسرع وقت اقدام نمایند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

با توجه به نتیجه رای دادن به و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا