عمومی

جذب ۸ بازیکن جدید/تیم والیبال لبنیات هراز امسال بهتر است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمد شعبانپور در گفتگو با خبرنگاران آنلاین: مجتبی میرزاکان امیرحسین بازیکن سابق تیم ملی تهران پیکان تو در توبازیکن تیم ملی ارومیه، احسان دانش دوست، ملی پوش جوانان، ابوالفضل قلی پور، ملی پوش جوانان، مهراب ملکی، ملی پوش ب ایران، افشین فتاح، بازیکن تیم ملی ب علی حاجی پور و معین مظلوم ملی پوشان ایران و جوانان ایران بازیکنان جدید تیم لبنیات هراز آمور هستند که در پیراهن فصل جدید لیگ برتر والیبال توپ خواهند زد.

وی افزود: او علاوه بر پیوستن بازیکنان جدید به تیم لبنیات هراز امر، با تصمیم بلوز آرتست سرمربی این تیم بازیکنانی مانند رضا را به تیم اضافه کرده است. خواندن، علی رمضانی، پریا خانزاد، عرفان نوروزی، رفیع طبری نیز تمدید شدند.

هراز عامر سرپرست تیم والیبال سینه با بیان اینکه تمرینات این تیم از نیمه اول مرداد ماه به صورت رسمی آغاز شده است، گفت: با وجود اینکه در ابتدای تمرین شش بازیکن حضور داشتند، اما بلوز عاملی که در تیم ملی بزرگسالان حضور داشت. ، نیمه اول مرداد ماه بود.صابر نریمان نژاد در غیاب آرتست در مسابقات جهانی والیبال استارت می زند.

شعبانپور ادامه می دهد: وی به دلیل حضور سرمربی لبنیات هراز سرمربی تیم ملی نیز می باشد. و مرلین زارع و احمد فتح در تیم سلام ب هفته گذشته ایران و جوانان در مسابقات امت اسلامی و جوانان جهان شرکت کردند کارکنان فنی به تیم پیوست.

وی افزود: البته چند بازیکن ملی پوش هراز آمور در ترکیب حضور دارند. سلام جوانان سایبری ایرانی نیز حضور داشتند. در عرض یک هفته آنها در گذشته در تمرینات گروهی این تیم با سرمربی تیم ملی حاضر شده اند تقریبا شکل تمرین متوالی هماهنگ بیشتر در حال حاضر برگزار شد

اضافه کردن به بلوز آرتست از هفته آینده کارکنان فنی horaz

مدیر تیم لبنیات هراز عامر گفت: بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال بزرگسالان ایران در مسابقات جهانی در ابتدای تمرین هراز غایب بود. : ایران به هشت تیم اخیر مسابقات جهانی راه نیافت.والیبال سپس برگرد بهروز عطایی ملی پوش از هفته آینده در تمرینات گروهی تیم لبنیات هراز آمور شرکت خواهد کرد.

شعبانپور نیز هفته آینده دو بازیکن جدید به تیم لبنیات اضافه می کند هوراز عامر آگاه کردن.

امیدوارم امسال بهتر از پارسال باشه

وی در خصوص وضعیت تیم لبنیات هراز عامر در جذب بازیکنان جدید و قدیم در سال جاری، گفت: میانگین سنی تیم هراز در فصل جدید بسیار جوان‌تر شده است و بازیکنان جذب شده در این تیم قبلاً در زمینه حرفه‌ای سابقه کار داشته‌اند. موقعیت ها آنها یکی از بهترین های کشور هستند.

وی ابراز امیدواری کرد: با شرایطی که امسال تیم هراز آمور دارد، انتظار و امید ما این است که حداقل این تیم بتواند در گروه به نیمه نهایی لیگ برتر.

امکان برگزاری چند بازی دوستانه بعد از شروع لیگ

سرگروه لبینا هراز عامر در پاسخ به سوالی مبنی بر برگزاری مسابقات چند جانبه این تیم در چند سال گذشته در عامر، تصریح کرد: به دلیل فاصله زمانی کم و عدم شرکت بازیکنان تیم در تمرینات گروهی، امکان برگزاری این مسابقات وجود نداشت. ولی در حال حاضر چند بازی دوستانه با تیم های لیگ برتر را بررسی کنید در عشق آره.

سی و ششمین دوره لیگ برتر باشگاهی مردان کشور از 15 اردیبهشت ماه با حضور 14 تیم آغاز می شود. هوراز عامر در اولین بازی فصل، تیم ایفا اردکان یزد میزبان بازی خانگی خواهد بود.مازندران در فصل در حال حاضر با دو تیم لبنیات کار می کنم هوراز عامر هورسان رامسر در این مراسم حضور خواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا