عمومی

جزئیاتی تازه از «خانه وحشت» تهران

تحقیقات پزشکی قانونی جزئیات جدیدی از جنایات برادران و برادران سیاه پوست در اتاق وحشت را فاش کرد. متهم از دختران فیلم نوآر تهیه می کرد تا آنها را در خانه بازداشت کند. متهم قتل خود را سرهنگ به مقتول معرفی کرد.

به گزارش patc، روزنامه جام جم در ادامه نوشت: سعید 33 ساله دوشنبه شب به اتهام قتل یک زن و حبس هفت زن در یک خانه ترور در جنوب تهران بازداشت شد. پلیس در بازرسی از منزل وی کارت ملی دختر جوانی که گمان می رود بازداشتی است را در خانه پیدا کرد اما مشخص نیست که او توسط متهم کشته شده یا فرصت فرار داشته است.

پلیس همچنان در حال بررسی و کشف این موضوع است که طی دو ماه گذشته جسد دو دختر جوان در نزدیکی محل سکونت متهم پیدا شده و احتمالاً آنها نیز توسط سعید کشته شده اند. روز گذشته دو دختر نجات یافته مجددا توسط پلیس و پلیس مورد بازجویی قرار گرفتند و این بار چهره جدیدی از رفتار مظنون در خانه تروریست ها آشکار شد.

یکی از قربانیان به نام زهرا گفت: زمانی که مادرم باردار بود، پدرم سعی کرد من را سقط کند که باعث ناتوانی پایم شد. دیگر تحمل نگاه بی تفاوت پدرم و اطرافیانم را نداشتم و تصمیم گرفتم به ترکیه مهاجرت کنم. مقداری پول جمع کردم، از خانه خود در شهر اسلامی گریختم و به تهران آمدم. می خواستم با کمک قاچاقچیان به ترکیه بروم اما به دام سعید افتادم. او مرا با خواهرش به خانه برد. گفت از من سوء استفاده جنسی کرد او صحنه هایی را فیلمبرداری کرد که این ارتباطات را با من دارند.

دختر نجات یافته ادامه داد: علاوه بر این فیلم ها بارها و بارها در مقابل دوربین مرا مجبور به توهین به مسئولان نظام، کشور و مقدسات کرده است.وی تهدید کرد که اگر بخواهم فرار کنم، فرار می کنم. برای لکه دار کردن آبروی خانواده ام یک فیلم خصوصی منتشر کنم. او همچنین خود را سرهنگ معرفی کرد و تهدید کرد که فیلم های توهین من به مقامات را با همکارانش به اشتراک می گذارد و علیه من که به اعدام محکوم شده ام، شکایت سیاسی کرد. از ترس مجبور شدم در آن خانه بمانم. سعید این فیلم ها را از دختران دیگر و حتی دخترانی که کشته شده اند فیلمبرداری کرده است. شبی که دختربچه را کشت، جسد او را به دستشویی برد و چند روز آنجا گذاشت و سپس به اتاقی برد و در کمد گذاشت. برای اینکه اجساد موجود در فضا بوی خاصی ندهند، باید هر روز چند ساعت بخور داده شود. اگر آزاد شود می ترسم مرا بکشد. چون از او می ترسم همیشه به ترکیه خواهم رفت.

دختر دیگری که نجات یافته می گوید: «پدرم معتاد به مواد مخدر است، من مجبورم بیرون از خانه هر کاری انجام دهم و با این پول برایش شیشه بخرم.» به همین دلیل سه سال پیش در تهران پاسمان تمام شد. خانه به دام سعید افتاد. او فیلم های سیاه و سیاسی من را هم ساخت. وقتی قربانی جدیدی را به خانه می آورد، همیشه جای دختران دیگر را می گیرد. او ما را در اتاق، حمام یا توالت می گذارد تا به ندرت بتوانیم همدیگر را ببینیم و فرصتی برای فرار نداشته باشیم.

به گفته این دو دختر، ماموران از سعید که متهم اصلی خانه وحشت بود، تحقیق کردند. او در مواجهه با دو دختر نجات یافته اعتراف کرد که فیلم سیاه را از آنها گرفته و مدام چشمک می زند، اما تا پایان فیلم سکوت اختیار کرده است. او همچنین مدعی شد که آن فیلم‌های نوآر به این معناست که خود دختران نیز به این روابط تمایل دارند.

سعید درباره انگیزه خود از زندانی کردن زنان گفت: من از زنان متنفرم به همین دلیل آنها را برای مدتی در خانه نگه داشتم.

ماموران کلانتری در بررسی های انجام شده متوجه شدند متهم یک برادر دارد و او سراسیمه به خانه رفت. او گفت: «برادران و خواهرانم اجازه نمی دهند زیاد به آنجا بروم. من نمی دانم جنایتی که او مرتکب شده است. وقتی برادرم گفت همسرش است، من فقط یک دختر را در آن خانه دیدم. من تا زمانی که برادرم دستگیر شد متوجه جنایت او نشدم.

محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران گفت: از متهمان پرونده قتل دو زن در حال تحقیق هستیم که اجساد آنها در نزدیکی منزل تروریست ها کشف شد. قربانی ناشناخته است، او به طور عمومی مورد بازرسی قرار گرفت و تصمیم گرفته شد که افسران پلیس از سراسر کشور در مورد دختر گمشده تحقیق کنند. متهم و خواهرش نیز برای بررسی سلامت روان به پزشکی قانونی معرفی شدند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا