استان ها

جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان زمین‌شناسی

دانشگاه آزاد اسلامی رضوی در خراسان رضوی، تفاهم نامه همکاری با سازمان زمین شناسی کشور به منظور مشارکت، تبادل نظر و بهره گیری از خدمات متقابل علمی، بهره مندی از خدمات پژوهشی و فنی، با تخصص سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی در توسعه اکتشافات زمین شناسی و معدنی امضا کرد. . این تفاهم نامه به امضای محسن مرادی رئیس دانشگاه و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی به نمایندگی علیرضا شهیدی رئیس این سازمان برای مدت پنج سال رسید.

بر اساس این تفاهم نامه، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با اجرای طرح های کاربردی پژوهشی مشترک، از توان علمی، آموزشی و پژوهشی یکدیگر و استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی طرفین، برنامه های اجرایی استفاده می کنند. و پروژه هایی برای همراهی علم زمین و کار اکتشاف.

پژوهشی و کاربردی برای طرح های تحقیقاتی در حوزه های معدن و زمین شناسی مورد نیاز سازمان، اولویت بندی پژوهش های تلفیقی موثر با استفاده از شبکه دانشگاه آزاد اسلامی (سامانه نظارت دانشگاه)، ایجاد بسترهای مناسب برای بهره برداری از توانمندی ها و توانمندی های پارک های فناوری، مراکز نوآوری. و شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی همسو با فعالیت های پژوهشی کاربردی، همکاری مشترک با دانشگاه ها در حوزه های پروژه و حمایت علمی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در موضوعات مرتبط با فعالیت های سازمانی از دیگر زمینه های همکاری در این تفاهم نامه است.

انتهای پیام/4078/4121/

دکمه بازگشت به بالا