عمومی

جزئیات جدید از واگذاری پادگان ۰۷/ پیمانکار: من پول نقد می‌خواهم! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری مایر – گروه استانی: جلسه بررسی پادگان های 7 خرم آباد به ریاست لشکر 84 پیاده لرستان با حضور امیر خوشکنار فرمانده لشکر 84 لرستان، پیمانکار ارتش، شهردار خرم آباد، عضو قانونی شورای شهر، مدیر دفتر فنی استان لرستان.

07 شرح اردوگاه نظامی

عامر مراد خوشکنار فرمانده لشکر 84 پیاده لرستان در این جلسه با بیان اینکه طرح شهری پادگان 07 خرم آباد در سال 92 تهیه و به تصویب کمیته فنی شهرداری، راه و شهرسازی و کمیته پنجم استان رسید، اظهار داشت: در سال 94، طرح تصویب شد و کمیته عالی معماری و شهرسازی وارد شد و به کلیه ادارات و ادارات ذیصلاح استان جهت اجرا ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه مجموعه پادگان 07 در مجموع دارای 241 قطعه با کاربری های فرهنگی، آموزشی، فضای سبز، پاساژ، مسکونی، تجاری و … است گفت: پادگان 07 در مجموع 15 هکتار است که 7 هکتار آن سبز است. و اماکن هنری در نظر گرفته شده و در اختیار شهرداری قرار گرفته است، 7 هکتار مابقی نیز سرانه عمومی، 212 زمین مسکونی و تجاری، 158 زمین مسکونی و 54 زمین تجاری در نظر گرفته شده است.

اطلاعات جدید برای پادگان 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

فرمانده لشکر 84 پیاده لرستان گفت: از مجموع 54 یگان، 20 واحد سهام شهرداری محسوب می شود که از این تعداد 14 واحد مسکونی و 6 واحد تجاری است.

115 قطعه زمین در اختیار پیمانکار

امیر خوشکنار وی با بیان اینکه ساخت 23 هزار واحد مسکونی از سال 97 برای تامین مسکن کارکنان آغاز شد، ادامه داد: بخشی از حمایت مالی از این 23 هزار واحد مسکونی، فروش زمین بر اساس قانون خروج از پادگان است.

وی افزود: در این راستا زمین در شهرهایی مانند خرم آباد، کرمانشاه، همدان، تبریز، مشهد، شیراز، تهران و شد تمیز محسوب می شود که بله پیمانکاران زمین بیرجند 256 واحد بخشی از پایتخت را با قیمت گذاری بر اساس واقعی ساخته اند. پیشرفت و ارزش زمین بر اساس نظرات کارشناسان نظامی و داخلی، از اراضی پادگان 07 خرم آباد جهت در نظر گرفتن احداث واحدهای مشابه به تشخیص پیمانکار، پیمانکار سایر ساختمانها و واحدهایی را که باید از محل فروش تکمیل نماید، تکمیل می نماید. این زمین ها

اطلاعات جدید برای پادگان 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

فرمانده لشکر 84 پیاده لرستان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه امروز بخش هایی از همین زمین پادگان 07 آزاد شده و در اختیار پیمانکار قرار گرفته است، گفت: حدود 115 قطعه از این تعداد است. صفت در اختیار پیمانکار کلیه قطعات طبق روال قانونی خاص توزیع می گردد.

ارتش همیشه در خط مقدم خدمت رسانی و کمک به مردم است

امیر خوشکنار وی با تاکید بر اینکه ارتش در حال حاضر 77 قطعه مسکونی، 11 قطعه فرهنگی و هنری و 10 قطعه متفرقه دیگر در این مجموعه دارد، گفت: این ارزش های عملی مشهود است و نیروی زمینی در مورد این 77 قطعه تصمیم گیری کرده است. گیر می تواند انجام دهد.

وی در پاسخ به درخواست اعضای شورای شهر، شهرداران، فرمانداران و معاونین عمرانی استانداری، در پاسخ به دعوت پیمانکار گفت: انجام دادیم، باید دیروز جلسه می گذاشتیم، اما چون شهردار تهران بود، جلسه گذاشتیم. برای امروز.

به گفته فرمانده لشکر 84 پیاده لرستان، مردم در آینده نزدیک از امکانات این مجموعه استفاده خواهند کرد و گفت: شروع این کار موجب رونق اقتصادی استان می شود، این شهرستان دارای 158 قطعه مسکونی است، ردیف شهر کمربند سبز. با پایین آمدن، جاده دسترسی باعث رفع تراکم ترافیک در خیابان انقلاب و ایجاد اشتغال 58 قطعه تجاری در شهر می شود.

اطلاعات جدید برای پادگان 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

امیر خوشکنار با تاکید بر اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در خدمت و کمک به مردم و آزادسازی صورت فلکی پیشگام بوده است. افلاکتعریض جاده سراب یاس، توزیع رایگان 300 سند از محلات ارتش، همکاری ارتش لرستان.

پروژه در حال رونق است

پیمانکار نظامی محمد خوشنام نیز در این نشست گفت: شرکت ما به عنوان پیمانکار نظامی کارهایی را برای ارتش انجام داده و در مناقصه های مختلف شرکت می کند. تبادل داده می شود.

وی گفت: ما به عنوان پیمانکار در مناقصه پروژه ارتش بیرجند شرکت کردیم و آبان ماه سال گذشته برنده مناقصه شدیم و قرارداد را امضا کردیم. پروژه بیرجند قسمت هایی از زمین تبریز و خرم آباد را در نظر گرفت.

پیمانکاران ارتش تاکید می کنند که این پروژه در دست اجراست، فرمانده ارتش، پروژه صفت آنها به طور مرتب تحت نظر هستند و ما به آنها گزارش می دهیم. وی افزود: عمرانی نیاز به منابع دارد، با توجه به صحبت هایی که در یکی دو ماه گذشته در فضای مجازی انجام شده، برای فروش زمین در تبریز مشکلی نداشتیم، اما در خرم آباد مشکل داریم.

جزئیات جدید برای پادگان 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

خوشنام تاکید کرد: در این راستا به مدیریت استان شکایت کرده ایم، در این زمینه متضرر شده ایم، قیمت مواد از یک ماه قبل تا کنون بسیار تغییر کرده است، هر روز بعد از اینکه منابع را به دست می آوریم، هستیم. پشت پروژه، ما از نظر مالی آسیب می بینیم.

یک سند تک صفحه ای برای یک فیلد دریافت کنید

وی خاطرنشان کرد که ارتش برنامه ریزی می کند صفت پس از اتمام پروژه، من موظف هستم که آن را برای دو سال دیگر با همان قیمت سال گذشته اجرا کنم.» ارزش ایجاد کنید، آن ارزش را تأمین مالی کنید و پروژه را به جلو ببرید.

در کمال تعجب، مدیران ارشد استان اعلام کردند که کار انجام نشده و قابل تغییر است. این پیمانکار ارتش با بیان اینکه رویکرد ارتش قانونی بوده و در خرم آباد هم همین طور است، گفت: کمیته ماده 5 استان و شورای عالی شهرسازی طرحی را تدوین و تصویب کرده اند. اخذ شده در سال 1373 دارای سند یک برگی تعداد قطعات مسکونی، تجاری و … می باشد.

خوشنام گفت که متعجب است که مدیران ارشد استان اعلام کردند کار انجام نشده و قابل تغییر است. این برای من یک مشکل و تعجب بود. کم کم اسناد مالکیت را گرفتم تا آنها را بفروشم و همه درباره خرید زمین صحبت می کردند اما هیچکس با من به عنوان مالک اصلی زمین ارتش صحبت نمی کرد.

اطلاعات جدید برای پادگان 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

وی خاطرنشان کرد: وضعیت خدمت به امیر بارها پیش آمده است. خوشکنار گلایه کردم اگر زمین نفروخت ضرر می کنم.

پیمانکار: من پول نقد می خواهم

این پیمانکار نظامی با تاکید بر اینکه مالک 115 زمین نظامی هستم، گفت: طبق گزارش کشوری 21 مورد از دو ماه پیش آزاد شده و طبق گزارش کشوری حدود 30 زمین در این هفته آزاد می شود.آماده فروش این ملک هستم، اکنون می توانم آن را به هرکسی بفروشم، با اشخاص حقیقی و حقوقی در این مورد صحبت کرده ام، از برگزاری این جلسه لذت می برم، خیر پایه من نامه ای را امضا نکرده ام که بعداً شکایت نکنم.

من حاضرم زمین را به قیمت روز حتی 5 تا 10 درصد ارزانتر بفروشم اما پول نقد میخواهم. خوشنام تاکید می کند: آماده فروش زمین معادل 5 تا 10 درصد ارزانتر به قیمت روز هستم اما پول نقد می خواهم چون در حال ساخت و ساز هستم و نمی توانم زمین بخرم. صفت من دیگر نمی توانم زمین را پاکسازی کنم، نمی توانم آن را به شهرداری یا هر ارگان دیگری که منابع و تعهدی ندارد، تحویل بدهم.

وی گفت: برآورد ما برای 21 قطعه زمین، 1550 مترمربع مسکونی و 1100 مترمربع تجاری، 8.5 تا 90 میلیارد تومان است.

اطلاعات جدید برای پادگان 07 / پیمانکار: من پول نقد می خواهم!

از شهردار بخواهید به پیمانکاران مهلت بدهد

سعید فتوحی شهردار خرم آباد نیز در این سخنان با بیان اینکه آیندگان در این خصوص ما را قضاوت خواهند کرد، گفت: در این راستا برای حفظ 11 بنای میراثی وارد مجموعه شدیم.

وی با بیان اینکه این نیاز مردم شده است، این مجموعه 15 هکتاری دارد که می تواند مکان های تاریخی، گردشگری، تفریحی و… باشد، ادامه داد: باید در این مورد توافق شود، این 15 هکتار را نگذاریم. هکتار از شهر خارج می شود.

سیتی هر آنچه را که در اختیار دارد را با اجازه اعضای شورا می فروشد و روی آن کار می کند شهردار خرم آباد با بیان اینکه این مجموعه در حال حاضر بدون نگهداری است و بناها در معرض تخریب قرار دارند، گفت: باید میراث فرهنگی وارد شود، مالکیت به نفع ارتش نیست، شهرداری از نظر مالی ضعیف است و وظیفه اصلی این است. میراث فرهنگی را وارد کنید.”

فتوحی گفت: «بر اساس تمام این اوصاف، شهرداری چندین ملک دارد که باید به پیمانکاران نظامی واگذار و پاکسازی شود.» بیایید خرم آباد.

وی با اشاره به توانمندی های خرم آباد در حوزه گردشگری گفت: شهرداری هر آنچه را که در اختیار دارد با مجوز اعضای شورا می فروشد و در این زمینه کار می کند و تا جایی که بتوانیم بقیه را تامین می کنیم و از طریق استانداری، معاونت امور گردشگری نیز تامین می کنیم. میراث فرهنگی و … پیگیری می کنیم.

شهردار خرم آباد با بیان اینکه این موضوع به درخواست جدی مردم تبدیل شده است، گفت: آماده همکاری با پیمانکاران نظامی برای سرمایه گذاری در خرم آباد هستیم، پیمانکاران نظامی باید به ما فرصت فروش ملکه را بدهند.

دکمه بازگشت به بالا