حوادث و رویدادها

جزییات ارتقاء رعایت شیوه نامه های بهداشتی در متروی تهران

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران به تشریح اقدامات مدیریت شهری تهران برای رعایت اصول بهداشتی مترو پرداخت.

به گزارش patc، نصیری در هشتاد و پنجمین جلسه ستاد مبارزه با کرونا در استان تهران با تشریح اقدامات مدیریت شهری تهران برای ارتقای ایمنی و رعایت نکات بهداشتی در متروی تهران گفت: جلسه اضطراری روز پنجشنبه 19 بهمن ماه برگزار شد. از این رو، اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات شهر تهران به همراه معاونت فناوری اطلاعات مدیریت بحران شهرستان، ارتباط سامانه فروش بلیت مترو با سامانه «ایران من» را پیگیری و قول اجرای راهکار اجرایی برای اتصال سامانه در داخل را دادند. سه روز آینده. بلیط سامانه «ایران من».

وی افزود: علاوه بر سیستم فروش بلیت، پیگیر صدور بلیت های کارت شارژ هستیم تا از استفاده افراد دیگر از این کارت ها فقط با کارت پیشخوان آن فرد جلوگیری شود. تصویب ستاد ملی اجرای کرونا زیرساخت های بسیار خوب.

وی ادامه داد: از سوی دیگر نصب فیلتر هوا در قطارهای مترو در سناریوهای مختلف به صورت فنی در حال انجام است، وضعیت تهویه قطارهای قدیمی که قابلیت باز کردن پنجره ها را دارند با بازکردن چندین پنجره در هر واگن انجام می شود. همچنین راه های خروجی زیر صندلی های واگن باز شده و سیستم های تهویه مطبوع قطارها همگی در حال کار هستند، بنابراین شاهد پیشرفت خوبی در این زمینه هستیم.

وی تاکید کرد: از 26 بهمن ماه بازرسی در محل در ایستگاه و خودرو انجام می شود که به دو گروه هفت تیمی اجرایی تقسیم می شود. در سه روز اول ماسک به صورت رایگان توزیع می شد اما اکنون متوقف شده است اما ماسک در ایستگاه های مترو موجود است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا