ورزشی

جمله‌های طنز شنونده‌ها درباره‌ی جام‌جهانی کتاب می‌شود

تهیه کنندگان 10.22 گفتند: بهترین جملات طنز مخاطبان با موضوع جام جهانی در یک کتاب منتشر می شود.

به گزارش patc، به نقل از روابط عمومی صدا و سیما، این شبکه پخش طنز 22 کلمه ای جام جهانی با عنوان “ده بیست و دو” را در آغاز جام جهانی فوتبال 2022 قطر پخش خواهد کرد. این ویژه از 25 خرداد از رادیو صبا پخش می شود.

آزاده شاهرخ آنلاین تهیه کننده این قسمت گفت: این قسمت با محوریت جام جهانی 2022 و در قالب مسابقه طنز ورزشی به استقبال جام جهانی می رود.
در این قسمت از بینندگان خواسته شد در طول روز در 22 کلمه با جام جهانی شوخی کنند و پیامک های طنز با موضوع جام جهانی را به سامانه پیامکی 300001022 ارسال کنند. در حین پخش برنامه، یعنی هر شب ساعت 20:00 این متن های طنز به نام فرستنده اثر خوانده می شود و در پایان جام جهانی بهترین متن برای ارسال خواهد بود. انتخاب شود.
شاهرخ آنلاین در خصوص ادامه برنامه افزود: مسابقه پیامکی و تلفنی، حواشی جام جهانی و جوک خبری جام جهانی بخشی از این برنامه است.

وی درباره قسمت های مختلف این نمایش توضیح داد: در این نمایش مسابقه ای با موضوع ورزشی داریم که در دونیمه برگزار می شود. نیمه اول به صورت پیامکی برگزار شد و تماشاگران با ارسال جملات طنز ۲۲ کلمه ای درباره جام جهانی شرکت کردند. در نیمه دوم سال از بین ارسال کنندگان جملات طنز برای شرکت در مسابقه تلفنی 3 نفر انتخاب می شوند که شامل «گزارش فوتبال، حدس، پرسش و پاسخ، 22 پرسش و پاسخ برای باشگاه های ورزشی» و لینک های دیگر خواهد بود. . برای شرکت کنندگان طراحی شده است.
بخشی از این مسابقه یک سوال 22 سوالی است که شرکت کنندگان باید به آن پاسخ دهند، مانند نام 22 تیم فوتبال.
تهيه كنندگان بيست دوازده در ادامه اظهار كردند: بخشي از برنامه مسام كريمي است كه با نگاهي طنز و شوخي با اخبار از جام جهاني به بينندگان مي گويد و بخش ديگر اين است كه محمدرضا پاشويتان نقش مهمي در جام جهاني دارد.
وی افزود: محمد یوسف بیاتی پس از بازی در برنامه وقت اضافه یکی از معضلات و معضلات فوتبال را زیر ذره بین 22/10 قرار می دهد و در این بخش طنز تلخی شنیده شد.
شاهرو مایر در پایان این خبر از انتشار جملات طنز مخاطبان به صورت کتابی خبر داد و گفت: پس از جام جهانی بهترین جملات طنز مخاطبان با موضوع جام جهانی در کتابی منتشر می شود. ، شامل 1022 جمله طنز از فرستنده می باشد.از بهترین جملات طنز قدردانی شود.
«ده بیست و دو» هر شب ساعت 20:00 از رادیو صبا به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ آنلاین و اجرای مهدی پر و حمید پارسا پخش می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا