عمومی

جهاد تبیین باید مردمی شود / روضه‌های خانگی کانون جهاد تبیین – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام یوسف پرالین وی در گفتگو با خبرنگار آنلاین با بیان اینکه نیاز به توضیحات از اولویت های گروه تبلیغات اسلامی در ایام فاطمیه بود، اظهار داشت: ایام فاطمیه فرصت خوبی برای تبیین جهادگران با محوریت این بود. ایجاد امید

وی افزود: هدف اصلی حمله شبانه روزی دشمن با هزاران ماشین تبلیغاتی ایجاد ناامیدی و ناامیدی در بین مردم است و راه مقابله با آن استفاده از توانمندی ها و حلقه های شکل گرفته در ایام فاطمیه قبل از آن است. می تواند آن را توضیح دهد. گری و بر روشنگری تمرکز کنید.

مدیر دفتر تبلیغات اسلامی استان قزوین ادامه داد: عوامل امیدوارکننده زیادی در کشور و استان ما وجود دارد که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی افزود: در این ایام علاوه بر فعالیت های مسجد و هیئت های مذهبی، بر تقویت محافل و اقامه نماز خانواده تمرکز زیادی داریم.

مکان مقدس اسلام پرالین وی با اشاره به اینکه زنان محور اصلی خانه دین و محافل خانواده هستند و این مهم به نام خانه مادر در حال وقوع است، تصریح کرد: لازم است فعالان مذهبی و هیئتی، خانه های دین و حلقه ها را تقویت کنند. و این محافل در تفسیر جهاد محوریت یافتند.

وی تاکید کرد: باید بتوانیم بحث تبیین جهاد را رواج دهیم و یکی از اشکال رایج تبیین جهاد همین دعاهای خانوادگی است که امیدواریم بتوانیم در این ایام به آن توجه کنیم. آه تو دارند

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین از شناسایی بانوان فعال در بلوک ها و مساجد به عنوان فعال و فعال در عرصه تفسیر جهاد خبر داد و گفت: این بانوان در تفسیر جهاد در بلوک ها پیشرو هستند و پس از آموزش های لازم. ، آنها در مساجد خواهند بود لایه ها شروع به توضیح گروه می کنند.

راه اندازی تورهای راهنما در 20 محله قزوین

وی تاکید کرد: امیدواریم این طرح در 20 اجتماع و مسجد آغاز شود و تیم های تفسیری ما روی بانوان متمرکز شوند.

مکان مقدس اسلام پرالین وی با اشاره به برگزاری جلسات آموزشی و توانمندسازی از دیگر برنامه های ماست که برخی از آن ها برگزار شده و ادامه خواهد داشت، گفت: این برنامه ها با موضوع توانمندسازی است. توری سلام تبلیغات و هماهنگی در ارائه محتوا.

وی خاطرنشان کرد که حضرت زهرا (س)دومین) سیره فاطمی در اولویت قرار گرفت و افزود: در مسائل زن، زندگی و آزادی، اسلام و اهل بیت پرچمدار اهمیت و فردیت زن هستند.

در نهایت این مسئول بیان کرد که باید بتوانیم فضای شخصیت حضرت زهرا(س) را در اختیار بگیریم.دومین) حتی برای تبیین دیدگاه اسلام نسبت به مقام والای زن برای جامعه یادآور شد: زندگانی حضرت زهرا (س)دومین) جهاد تبیین کرده و در تبیین جایگاه ولایت بوده است.

دکمه بازگشت به بالا