عمومی

جهش چشمگیری در برق رسانی به روستاهای استان بوشهر ایجاد شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگاران آنلاین، غلامرضا حشمتی صبح شنبه در حاشیه برنامه هفتگی دولت دشتستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: شبکه را توسعه دهیم. برقی شدن تلاش های گسترده ای برای تامین برق پایدار در دشستان انجام داده ایم.

وی با اشاره به سرمایه گذاری 400 میلیارد ریالی برای توسعه، ساخت، بهسازی و بهینه سازی تاسیسات برق رسانی در این شهرستان به منظور تقویت و تثبیت شبکه برق شهرستان دشستان گفت:

مدیرعامل توزیع نیروی برق استان بوشهر می افزاید: 67 میلیارد ریال اعتبار برای این شهرستان دالکی در قسمت بهسازی پی و بهسازی و بهینه سازی شبکه راه ها، توسعه و احداث راه و روشنایی به بهره برداری رسیده است.

وی گفت: امسال با وجود اعمال محدودیت های مختلف در سراسر کشور با کاهش 15 هزار مگاواتی برق، برق خانگی استان بوشهر به دلیل اجرای مدیریت خاموش نشده است. با حمایت وزارت نیرو و وزارت نیرو، شرکت توانیر و با حمایت استاندار محترم، امام جمعه و همه کارگران را گرامی بدارید. خدمتگزار به یک فرد محترم در سراسر استان دست یافت.

تابستان موفقی داشته باشید

حشمتی ادامه داد: متوسط ​​زمان قطع برق برای کاربران در کشور 500 دقیقه در سال است اما در استان بوشهر این رقم حدود 200 دقیقه است که موفقیت قابل توجهی برای استان است.

وی گفت: در زمینه برق رسانی هم اکنون بیش از 10 روستا در استان بوشهر به برق وصل هستند و برای روستاهای زیر 10 خانوار نیز برنامه ریزی شده است. کوچک تامین برق آنها از طریق نیروگاه های خورشیدی ضروری است.

حشمتی با اشاره به اینکه بعد از انقلاب روستاهای استان بوشهر جهش بزرگی در تامین برق داشته اند، گفت: در سال گذشته 450 دستگاه وجود داشت. صفحه کنترل برق خورشیدی به عشایر استان بوشهر اختصاص یافته است و امسال نیز ۲۵۰ واحد در دستور کار قرار دارد.

دکمه بازگشت به بالا