حوادث و رویدادها

حال مصدومان حادثه تصادف اردستان روبه بهبود است

patc/اصفهان رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان گفت: حال عمومی 19 مصدوم خونریزی شب گذشته اردستان رو به بهبود است و هیچ یک از مصدومان مرکز درمانی ما وخیم نشده است.

علی صادقی در گفت وگو با patc، اظهار کرد: ساعت 22 و 45 دقیقه شب گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو با تشییع جنازه در خیابان شهید مفتح اردستان، 22 نفر مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه یکی از مجروحان در محل فوت کرد، افزود: با توجه به شدت ضربه به سر، علیرغم تلاش همکاران ما در بیمارستان شهید بهشتی، در همان دقایق اولیه حادثه دو مجروح دیگر مجروح شدند که جان باختند. .

رئیس بیمارستان شهید بهشتی آدستان گفت: دو نوجوان مجروح دیگر نیز بودند که با حال وخیم و بیهوش وارد بیمارستان شدند و بلافاصله به بیمارستان مجاور منتقل شدند.

ساجی با اشاره به اینکه به دلیل تعداد زیاد مجروحان هفت مصدوم با آمبولانس به بیمارستان اصفهان منتقل شدند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه حال عمومی مجروحانی که به اصفهان اعزام شده بودند رو به بهبود است و تاکنون سه نفر ترخیص شدند. .

وی با بیان اینکه مداوای 11 مصدوم حادثه خون ریزی در خیابان آستن مفت در بیمارستان انجام و اقدامات لازم برای هر یک از مصدومان انجام شد، ادامه داد: تاکنون 7 نفر از مجروحان از بقیه ترخیص شده اند. بیمارستان اردستان که با توجه به شرایط در چند روز آینده ترخیص می شود.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی آدستان افزود: در مجموع حال عمومی 19 مصدوم حادثه دیشب ادستین رو به بهبود است و هیچ یک از مصدومان در مرکز درمانی وخیم نداریم.

از وضعیت عمومی راننده حادثه دیشب اطلاعی در دست نیست، صادقی گفت: با توجه به فشارهای متعدد شب گذشته بر مجتمع بیمارستانی اردستان، همکاران ما تا ساعت 3 بامداد بی وقفه تلاش کردند. آنها بسیاری از خدمات امروزی را انجام می دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا