عمومی

حریف ما را غافلگیر کرد/ بازیکن اصلی و ذخیره در فولاد وجود ندارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مایر، نکوآن یکشنبه شب پس از شکست تیمش نوچال در فینال جام حذفی شانزدهم در نشست خبری گفت: تیم حریف ما را غافلگیر کرد و بازی ما را بسته و شروع بازی را مجبور کرد. اما بازیکنان ما این کار را نکردند.» به نام فولاد توجه کنید، فوتبال بازی کرد.

وی افزود: هیچ بازی آسانی در فوتبال وجود ندارد. من به بازیکنانم گفتم که حق اشتباه در جام حذفی را ندارید. برای موفقیت باید اشتباه کنیم، زیرا هر بازی برای ما یک فینال است. ببین تا کجا می توانیم پیش برویم

سرمربی تیم فولاد خوزستان درباره داوری گفت: صحنه ای نیست، دو تیم بازی می کنند و داور جریمه نقدی را جریمه کرده است.

او در مورد بهبود وضعیت صحبت کرد پاتوسی او گفت: “او امروز 90 دقیقه در این زمین بازی کرد. این برای یک بازیکن بسیار مهم است. او یک گل به ثمر رساند. او در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. امیدوارم بتواند به این کار ادامه دهد زیرا او مال ماست. بازیکن کلیدی.”

نکونان افزود: فولاد بازیکن اصلی و تعویضی ندارد، ما سخت تلاش می کنیم تا همه بازیکنان را آماده کنیم تا در مواقع نیاز از آنها استفاده کنیم؛ امروز مردم جایگزین قابل قبولی برای بازی ارائه می دهند.

وی ادامه داد: از همان ابتدا می خواستیم از احمدرضا جلالی استفاده کنیم اما او در عرض یک هفته سرما خورد و شرایط بدنی او ایده آل نبود؛ و محمد امین. مهمانی – جشن امروز هم بازی کرد، دو سال پیش که در تیم جوانان فولاد بود، او را به تیم خونه به خونه آوردم، باید قدردانش باشد چون در آینده نزدیک فوتبالیست ممتازی خواهد شد.

آیا سرمربی تیم فولاد خوزستان در پاسخ به سوالات با کوژانژاد درباره پیوستن به فولاد صحبت کرده است؟ وی گفت: با قوچان نژاد صحبتی نکرده ایم؛ البته زمانی که به فولاد آمدم با او صحبت کردم اما او گفت که الان نمی خواهد فوتبال بازی کند، منصرف شدیم.

دکمه بازگشت به بالا