عمومی

حزن مکرر رحلت پیامبر – patc

در گوشه و کنار صحن ها و کلیساها، انبوهی از شهرهای مختلف دایره ای تشکیل داده و دعا می خوانند و سینه های خود را بالا می برند. بلندگوهای حرم نیز هر از گاهی به زبان عربی دعا پخش می کنند و دلشان برای نور نور پیامبر مهربان و مهربان می سوزد. یاد و خاطره عزیزش حضرت مجتبی را غمگین کرد. صاحب عزا، پسرشان صاحب الزمان (عج) است، اینجا خانه اوست. پس برای عزاداری این بلاها به خانه صاحب عزا می آییم و چه جایی بهتر از اینجا برای عزاداری و همراهی با اولیای الهی؟

رادیو دوستان اربعین مهدوی امروز مراسم تطهیر حرم عسکریین در جوار بقعه را به صورت زنده پخش کردند. محمد نزد عزاداران رفت و حال و هوای آنجا را ابلاغ کرد. دوستان دیگری نیز او را همراهی کردند. احمد که در این روزها خدمات پزشکی ارائه می کند. آنها به اتفاق حمید و امیر برگه هایی را که دیروز کپی کرده بودند بین زائران توزیع کردند. در آن آمده است: نصایح پیامبر و امام مجتبی، به سبب شناخت بیشتر امام در آن زمان، در آرامش باد. محمد و حسنی. محمد همچنین در جریان پخش زنده این مقاله را برای مخاطبان رادیو خواند: این دو حدیث فراموش نشدنی از این مکان باشکوه و این روز به یاد ماندنی تقدیم شما می شود. خداوند فرمود:

قائم (علیه السلام) از فرزندان من است، نام او نام من است، کنیه او کنیه من است، صورتش شکل من است، سنت او سنت من است، او مردمان دین و دین را به سوی من هدایت می کند و آنها را به دعوت دعوت می کند. از کتاب مقدس من پروردگار. هر که او را اطاعت کند مرا اطاعت کرده و هر که او را اطاعت نکند مرا اطاعت نکرده است. آنان که در غیاب او را تکذیب کردند مرا تکذیب کردند و آنان که او را انکار کردند مرا تکذیب کردند و آنان که او را تصدیق کردند مرا تصدیق کردند. از خدا شکایت می کنم که دستورات او را تکذیب می کنم و کسانی که آنچه را که به او می گویم تکذیب می کنند و به وسیله او قوم ما را گمراه می کنند و ستمکاران به زودی خواهند دانست که به چه عذاب و انتقامی برمی گردند (کمال الدین 2/411).

امام حسن مجتربى نيز فرمود: «خوشا به حال آنان كه روزگار او را مى شناسند و اوامر او را اطاعت مى كنند.» (يوم الخلاص/374) در بدو ورود، او را به قبول صلح متهم كردند. امام حسن علیه السلام فرمود: نمی دانی من برای تو چه کرده ام؟ ! به خدا سوگند آنچه انجام می دهم برای تو بهتر از همه دنیاست. مگر نمی دانی که من امام تو هستم؟ ! اطاعت من وظیفه همه شماست و من به بیان صریح پیامبر اکرم (ص) یکی از دو سرور جوانان اهل بهشت ​​هستم؟ ! آیا نمی دانی وقتی حضرت خضر (علیه السلام) قایق را سوراخ کرد و جوانی را کشت و دیوار را از نو ساخت، حضرت موسی خشمگین شد زیرا دلیل و حکمت آنها را نمی دانست، اما حضرت خضر درست عمل کرد، خدایی نیست. مشکل در چشم آیا نمی دانی که هر یک از ما با طاغوت زمان خود بیعت خواهیم کرد، مگر قائم ما که حضرت عیسی علیه السلام پشت سر او نماز خواند و خداوند تبارک و تعالی ولادت او را مخفی نگه داشت و قرار داد. خود را در پشت پرده ای از ابهام پنهان کرده است. هیچ کس بر گردن او بیعت نداشت تا اینکه او ظهور کرد».

6565

دکمه بازگشت به بالا