حضور پرشور نوری‌ها در انتخابات ریاست جمهوری

patc/مازندران امروز مردم شهرستان نور برای داشتن ایرانی آباد و سربلند پای صندوق‌های رای حاضر شدند تا با حضور حداکثری و پرشور خود به جهانیان ثابت کنند که تا پای جان پای آرمان‌های خود ایستاده اند و خون شهیدان خدمت را ارزشمند می‌دانند.

امروز زن و مرد، پیر و جوان به ندای رهبر خود لبیک گفتند و پای صندوق‌های رای حضور پیدا کردند.

مادر شهید مدافع حرم علی جمشیدی پس از انداختن رای خود به صندوق گفت: مردم برای مملکت خود پای صندوق‌های رای بیایند و رئیس‌جمهوری را انتخاب کنند که مانند شهید جمهور آیت الله رئیسی باشد تا به داد جوانان این کشور برسد.

سرهنگ مهدی فلاح فرمانده سپاه ناحیه نور در حاشیه برگزاری انتخابات در گفت‌وگو با patc با اشاره به اینکه در زمان حساس انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم، اظهار کرد: همه باید بدانند که تک تک رای‌هایی که به صندوق‌ها می اندازند اثرگذار است و مردم آینده خود را می سازند.

حضور پرشور نوری‌ها در انتخابات ریاست جمهوری

وی افزود: هر چه مشارکت بیشتر باشد رییس جمهور منتخب می‌تواند در مجامع بین‌المللی حرفی برای گفتن داشته باشد و قدرت چانه زنی‌اش را بالا خواهند برد.

فرمانده سپاه ناحیه نور بر انتخاب اصلح با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید کرد.

حضور پرشور نوری‌ها در انتخابات ریاست جمهوری

حجت‌الاسلام محمدرضا محمدی نیز در گفت‌وگو با patc با اشاره به اینکه امروز، روز سرنوشت سازی برای کشور ایران است، بیان کرد: پس از اتفاق غم انگیز که برای شهید آیت الله رئیسی و همراهانشان رخ داد انتخابات زودهنگام صورت گرفته است.

حضور پرشور نوری‌ها در انتخابات ریاست جمهوری

وی تاکید کرد: انتخاب اصلح و حضور حداکثری در حال حاضر مهمترین موضوع است چرا که با انتخاب درست و دل رهبر شاد خواهد شد.

قابل ذکر است؛ حضور خادمیاران رضوی با لباس مخصوص خادمیاری همراه با سرودن صلوات خاصه و همچنین کارکنان فضای سبز شهرداری با لباس خدمت در شعبه اخذ رای و رای اولی ها همراه با گرفتن جشن تولد سنی وسیاسی جلوه خاصی را در روز انتخابات این شهرستان رقم زدند.

حضور پرشور نوری‌ها در انتخابات ریاست جمهوری

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا