خانواده و جامعه

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیرعامل سازمان ورزش شهر تهران از برگزاری هشتمین جشنواره علم و فناوری شهر تهران با موضوع «ورزش برای شهروندان» خبر داد و گفت: از تمامی بنگاه های دانش بنیان و استارت آپ ها صمیمانه دعوت می کنیم در این رویداد شرکت کنند. نمایش برنامه های خلاقانه و نوآورانه برای توسعه ورزش شهروندان، کمک به جامعه در ایجاد سلامت و نشاط.

به گزارش patc، اوجاقی برگزاری این رویداد را گامی دیگر در راستای پاسخگویی به نیازهای ورزش شهروندی خواند و خاطرنشان کرد: اینو اسپورت هشتمین رویداد فناوری تهران با همکاری دبیرخانه تهران هوشمند در سه محور «استفاده از ابزارهای مدرن برای» فعالیت می کند. ترویج توسعه فعالیت های ورزشی شهروندی، «معرفی، اطلاع رسانی و ارزیابی اماکن و مراکز ورزشی با استفاده از ابزارهای جدید» و «نظارت بر تأسیسات و نگهداری اماکن ورزشی» برگزار می شود.

مدیرعامل سازمان ورزش شهر تهران تاکید کرد: گسترش ورزش شهروندی و ارائه بهترین خدمات به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای تحقق این امر نیازسنجی و شناسایی چالش های موجود برای ترسیم یک برنامه ضروری است. نقشه راه برای آینده عالی است.

وی ادامه داد: در این راستا مهمترین مسائل و چالش های موجود در حوزه ورزش شهروندی و در ورزشگاه های تحت پوشش سازمان شناسایی شد. از سوی دیگر، نیاز به رعایت الزامات رهبری، زمینه را برای میزبانی این رویداد و دعوت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها فراهم می کند.

اوجاقی با اشاره به اینکه در چند سال گذشته دو رویداد مشابه برگزار شده است، افزود: دو رویداد فنی در حوزه ورزش شهروندی با نام های نمایش ورزشی و اسپرت تک در سال های گذشته برگزار شده است.

وی ادامه داد: اپلیکیشن «اینوگیم» حاصل میزبانی چنین رویدادهایی است و در تشویق و ترغیب کلاس های مختلف به ورزش در روزهای سخت کرونا بسیار موثر بوده است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهر تهران تاکید کرد: از استارت آپ های فعال در این حوزه در راستای تحقق اهداف سازمان ورزش در راستای سیاست های شهرداری و اجرای تدابیر مدیریت شهری حمایت کامل خواهیم کرد.

اوجاقی در خصوص برگزاری مجازی این رویداد با بیان اینکه حضور استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان رایگان است، افزود: علاقه مندان می توانند برای ارائه طرح به آدرس BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش شهر تهران، این رویداد از پنجم شهریور و دوازدهم شهریورماه با برگزاری وبینارهای مقدماتی و پرسش و پاسخ در آدرس فوق آغاز می شود. ضمناً مهلت ارسال آثار تا 28 مهرماه پیش بینی شده و نتایج داوری نیز 5 مهرماه همزمان با آغاز هفته ورزش اعلام و برگزیدگان برای دریافت جوایز ارزنده معرفی خواهند شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا