حمله حزب‌الله لبنان به پایگاه صهیونیست‌ها

صهیونیست

حزب‌الله لبنان از حمله به یک پایگاه صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی خبر داد.

به گزارش patc، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت جسور و شریف مبارزان مقاومت اسلامی صبح امروز (یکشنبه) سامانه‌های فنی در پایگاه العباد را با سلاح مناسب هدف قرار دادند که منجر به نابودی آن شد.

همچنین خبرنگار الجزیره اعلام کرد آژیرهای هشدار برای سومین بار در شهرک‌های «حنیتا، شلومی و رأس الناقوره» در الجلیل غربی به صدا درآمد.

مقاومت لبنان همچنین اعلام کرد: مبارزان مقاومت در راستای حمایت از مردم و مقاومت غزه و پاسخ به حمله دشمن صهیونیستی به شهرک الناقوره، امروز با موشک و توپخانه پایگاه جل العلام و تجمع سربازان دشمن در اطراف آن را هدف قرار دادند که منجر به تلفاتی در میان نیروهای دشمن شد.

همچنین رسانه‌های عبری افزودند ۱۵ موشک از لبنان به الجلیل غربی شلیک شد.

در همین حال دفاع مدنی لبنان اعلام کرد در حمله پهپادی به یک موتورسیکلت در شهرک الناقوره در جنوب لبنان یک نفر کشته شد.

از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی همچنان شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی بوده‌اند.

حزب‌الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

حملات حزب‌الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می‌شود، به کابوسی برای شهرک‌نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده‌اند.

از سوی دیگر رسانه‌های عبری اعلام کردند درگیری‌ها میان پلیس و تندروهای حریدی در جبل مرون واقع در شمال اراضی اشغالی ادامه دارد.

این درگیری‌ها به دنبال تصمیم ارتش و پلیس برای ممانعت از تجمع در جبل مرون به دلایل امنیتی رخ داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا