عمومی

حکم شهردار اراک صادر شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مایر، سعید وحید میرنظامی مذکور در جمع خبرنگاران گفت: وزارت کشور با پیشنهاد علیرضا کریمی شهردار پیشنهادی شورای اسلامی شهر اراک موافقت کرده است.

وی افزود: در مراسم معارفه این هفته شهردار اراک، دکتر علیرضا کریمی، نماینده ولی فقیه استان مرکزی، امام جمعه اراک و نمایندگان مردم اراک از همایش شورای اسلامی استان مرکزی حضور داشتند. استان اراک. مقامات شهر، فرماندهان ارتش و پلیس، خانواده شهدا و صاحبان رسانه ها بازداشت خواهند شد.

گفتنی است در جلسه علنی 7 مهرماه شورای شهر اراک، علیرضا کریمی با 8 رای موافق از 11 رای ماخوذه به عنوان شهردار اراک انتخاب شد.

علیرضا کریمی متولد 1344 در استان مرکزی و دارای مدرک دکتری حقوق بین الملل است. وی در سال ۱۳۷۱ به عنوان مدیر اداره روابط عمومی استانداری مرکزی و در سال های ۷۴ و ۷۵ به عنوان مدیر بازرسی استان همدان و رئیس اداره برنامه ریزی مشغول به کار شد. 👌👌👌👌👌 وی در سالهای 1354 و 76 هماهنگی امور اقتصادی استان مرکزی را بر عهده داشت و از سال 1390 تا 1393 به عنوان عضوی از هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری و دهیاری استان مالتی و فرماندار شهرستان هومین فعالیت می کرد. وی همچنین مدیر مرکز تربیت معلم شهید باهنر اراک و مشاور حقوقی شرکت آلومینیوم اراک می باشد.

شهردار اراک صادر کرد

دکمه بازگشت به بالا