عمومی

خرمای مورد نیاز ماه مبارک رمضان در استان سمنان ذخیره سازی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمد رضا صادقی شامگاه پنج شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان به میزبانی سالن جلسات غدیر استانداری سمنان ضمن بیان اینکه مشکلی به لحاظ کمبود اقلام غذایی ضروری در استان سمنان وجود ندارد، ابراز داشت: تلاش شد تا در سراسر استان مواد غذایی به موقع روانه بازار و به مصرف هم استانی‌ها برسد.

وی ضمن بیان بیان اینکه خرما ماه مبارک رمضان در استان سمنان تأمین و ذخیره سازی شده است، افزود: طبق اعلام تعاون روستایی استان سمنان میوه‌های شب عید نیز خریداری شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان بابیان اینکه اقدامات لازم برای تأمین مرغ، روغن و غیره در حال انجام است، ابراز داشت: این اقلام در نمایشگاه‌های عرضه مواد غذایی در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

صادقی ضمن بیان اینکه فرمانداری‌های استان تمهیدات لازم برای برپایی نمایشگاه‌های عرضه فروش مواد غذایی و پوشاک را باید در اسرع وقت انجام دهند، تصریح کرد: دیگر انتظارات از فرمانداری‌ها مدیریت مصرف گاز و توزیع و پخت نان است.

وی ضمن بیان اینکه در خصوص نظارت بر بازار کارگروه‌ها باید در اسرع وقت تشکیل شود، افزود: طرح‌ها و برنامه‌ها برای بازرسی شب عید نیز طی هفته آینده ارائه می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا