فرهنگ و هنر

خشم روسیه از جاسوسی امریکا و تاثیر مثبت اضطراب بر انسان

اتحاد ایرلند و پیروزی انتخاباتی آن، وعده احیای «امانوئل ماکرون»، انتقاد از جاسوسی «سیا» و سودمندی اضطراب برای بشریت مهمترین عناوین روزنامه های امروز جهان است.

به گزارش patc و به نقل از آلبرت کوچویی، مهمترین عناوین اخبار جهان امروز – دوشنبه 20 اردیبهشت – به شرح زیر است:

اتحادیه ایرلند

خشم روسیه از جاسوسی ایالات متحده و تأثیرات مثبت اضطراب بر بشریت

روزنامه های بریتانیایی از پیروزی سینگ فین در انتخابات ایرلند شمالی خبر داده اند که نگرانی از اتحاد مجدد دو ایرلند را افزایش داده است.

گاردین همچنین نوشت: “Sinn Fein به بزرگترین حزب در ایرلند شمالی تبدیل شده است و رهبر آن، Mary-Louise Macdonald، به بریتانیا قول داده است که از اتحاد بزرگ دو ایرلندی می ترسد.” ایرلندی ها “شین فین” را جشن می گیرند. پیروزی برای فین”. آنها برای زندگی خود منتظر این روز بوده اند و اکنون ایرلند شمالی به سمت یک بحران سیاسی به سمت اتحاد مجدد دو ایرلند پیش می رود.

تیتر لوموند این است: انتخابات تاریخی برای کل ایرلند. این همان چیزی است که حزب ملی گرای ایرلندی «شین فین» ادعا کرد که در انتخابات پارلمانی پیروز شده است.

نوید احیاء

خشم روسیه از جاسوسی ایالات متحده و تأثیرات مثبت اضطراب بر بشریت

روزنامه های فرانسوی امروز همچنان مراسم تحلیف امانوئل مکرون را دنبال می کنند.

لوموند نیز در فرانسه نوشت: امانوئل مکرون نوید احیای دموکراتیک در فرانسه را می دهد. رئیس جمهور منتخب مجدد برای انتخابات پارلمانی فرانسه که به گفته او یک احیای دموکراتیک است، مبارزه خواهد کرد. مکرون وعده های دیگری داد.

به گزارش لوفیگارو: اصلاح نظام آموزشی، امکانات بهداشت عمومی و ارتش قوی تر. قولی که ماکرون هنگام ادای سوگند در کاخ الیزه داد.

غرور جاسوسی

خشم روسیه از جاسوسی ایالات متحده و تأثیرات مثبت اضطراب بر بشریت

روزنامه های آمریکایی از سازمان سیا به دلیل جاسوسی در اوکراین انتقاد کردند.

USA TODAY همچنین نوشت که افشای نقش اطلاعات در جنگ اوکراین عاقلانه نیست. مقامات آمریکایی می گویند اطلاعات آمریکا به اوکراین کمک کرد تا یک کشتی جنگی روسیه را با موشک های ضد کشتی مسکو غرق کند. مقامات آمریکایی می گویند ساکت شوید و در مورد نقش ایالات متحده در جنگ اوکراین صحبت کنید. روسیه از لاف زدن آمریکا و ارائه اطلاعات به اوکراین خشمگین است.

روزنامه ایتالیایی Le Repubblica گزارش داد: پوتین می گوید که ایالات متحده اکنون با ما در جنگ است.

اما در حاشیه این خبر می خوانید:

اضطراب

خشم روسیه از جاسوسی ایالات متحده و تأثیرات مثبت اضطراب بر بشریت

اضطراب ممکن است کمک کند. این دیدگاه نگهبان است.

با این حال، امروزه دانشمندان می گویند که اضطراب می تواند سالم باشد و به جای پنهان شدن باید با آن مقابله کرد.

دکتر تیری دنیس استواری می گوید: “شما باید اضطراب را احساس کنید، به آن گوش دهید و بر آن غلبه کنید.” می توان.

بر اساس مطالعه دانشگاه آکسفورد، اضطراب کلمه سال در سال 2021 است. بر لبان همه ترس به این معنی است که اتفاق بدی رخ داده است، اما اضطراب به این معنی است که ممکن است اتفاق بدی رخ دهد. مطمئن نیستم، در مسیر درستی پیش می رود و این احساس فوق العاده ای است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا