عمومی

دانشجویان پیش‌قراولان مبارزه در جنگ ترکیبی‌ هستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، علیرضا شهرستانی شامگاه دوشنبه در همایش اعزام ۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به اردوی راهیان نور، اظهار کرد: در دهه هفتاد دشمن با تهاجم فرهنگی باورهای نسل جوان را هدف قرار داد.

وی افزود: سال ۱۳۷۸ رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) به قدمگاه شهیدان دشت شلمچه تشریف بردند و آن سفر نورانی، سرآغاز راهی پربرکت به‌نام «راهیان نور» شد.

رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه تصریح کرد: در روزگاری که دشمن با ماهواره‌ها، فرهنگ را نشانه گرفته بود، رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) ماهپاره‌ها را به ما نشان دادند.

وی ادامه داد: امروز دشمن جنگ دیگری تحت عنوان جنگ ترکیبی شروع کرده است که جنگ مذهبی و سیاسی است. او به جنگ باورهای ما آمده تا جوان ما را نسبت به آینده بی‌تفاوت کند.

شهرستانی ادامه داد: روح امید و امیدواری، که اصلی‌ترین سرمایه ملت شریف ایران است، امروز آماج حملات دشمن در جنگ ترکیبی است. میدان جنگ امروز، میدان رسانه و تبلیغات است و ما باید همچون شهدایمان نسبت‌به این میدان جنگ حساس باشیم.

رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه گفت: قطعاً شما دانشجویان، پیش‌قراولان این نبرد هستید و لازم است با تمام قوای فکری و معنوی خود، از تمامیت مرزهای اعتقادی و سیاسی دفاع کنید.

دکمه بازگشت به بالا