حوادث و رویدادها

دستگیری اراذل و اوباش خشن و فروشنده سلاح سرد در پایتخت

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان مهمترین پرونده های پلیس پیشگیری در روزهای اخیر از دستگیری سارق سیار قاپ، عامل آسیب رساندن به خودرو در نازی آباد، فروشنده سلاح سرد و کشف 30 فقره سرقت خبر داد. از قطعات خودرو

به گزارش patc، سرهنگ جلیل موکوفای درباره دستگیری سارقان تلفن همراه در مسعودیه گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت گوشی تلفن همراه در محله مسعودیه تهران، مشکل برخورد و دستگیری سارقان در دستور کار گروه عملیات کلانتری قرار گرفت. از این مکان

وی ادامه داد: ماموران در حین گشت زنی مشکوک شدند که یک دستگاه موتورسیکلت کلیکر مشکی در حال تعقیب عابران است. پس از وقوع این حادثه کارکنان کلانتری متهم را زیر نظر گرفتند که همزمان سارق قصد سرقت گوشی تلفن همراه این شهروند را داشت که با هوشیاری شهروند موفق به سرقت آن نشد. با مشاهده این صحنه بلافاصله پلیس وارد عمل شد و نیروهای پلیس را برای توقف موتورسیکلت و دستگیری سارق هماهنگ کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران در گفت و گو با کشف دو گوشی تلفن همراه از متهم گفت: از متهم 25 ساله دو گوشی تلفن همراه مسروقه کشف شد. وی همچنین در تحقیقات مقدماتی به جرم خود اعتراف کرد که 10 نفر از مالباختگان متهم را شناسایی کردند.

مقوفی با اشاره به ادامه روند تحقیقات در این پرونده گفت: تحقیقات تکمیلی برای کشف جرایم احتمالی متهم و شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

دستگیری اراذل و اوباشی که برای قدرت نمایی خودروها را خراب می کنند

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به دستگیری عامل تخریب چهار خودرو در محله نازی آباد گفت: با اعلام درگیری در محله نازی آباد و ایجاد یک حادثه تروریستی، کلانتری محل بلافاصله وارد عمل شد. محل حادثه و حادثه ناپدید می شود.

وی ادامه داد: با حضور پلیس در محل با دو نفر از اراذل و اوباش بومی مواجه شدند که در حین قدرت نمایی و درگیری با شهروندان در حال تخریب خودروهای پارک شده در حاشیه خیابان بودند. زمانی که متهمان با پلیس روبرو شدند، آنها به مأموران حمله کردند و هر دو متهم خلع سلاح و دستگیر شدند. متهمان 33 ساله به اتهام شرارت، خرابکاری و ایجاد رعب و وحشت محکوم شدند.

مقوهی افزود: در تحقیقات انجام شده، چهار خودرو در این شرایط منهدم شد و صاحبان این خودروها شناسایی شدند. متهم نیز برای سیر مراحل قانونی به دادسرا منتقل شد.

دلال اسلحه در غرب تهران دستگیر شد

موکوفهی با اشاره به دستگیری سوداگر اسلحه سرد در پایتخت گفت: کارکنان کلانتری آزادی با جمع آوری اطلاعات و انجام تحقیقات در محل موفق به شناسایی فردی که در حوزه تجارت اسلحه در غرب فعالیت می کرد. تهران. همچنین محل اختفای متهم نیز شناسایی و در این خصوص اقدامات قانونی انجام شد.

وی ادامه داد: ماموران با حضور در مخفیگاه وی متهم را در محل دستگیر کردند. در بازرسی از محل یک قبضه اسلحه به همراه یک قبضه و یک قبضه سلاح سرد ( قمه ) کشف و متهم برای تحقیقات به کلانتری منتقل شد.

مفوشی با اشاره به سابقه کیفری متهم گفت: وی در تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد همچنین کشف جزئیات و تکمیل پرونده همچنان در دستور کار پلیس آگاهی قرار دارد.

کشف 30 فقره سرقت قطعات خودرو

مقوفی با اشاره به کشف 10 فقره سرقت لوازم یدکی خودرو گفت: چندین فقره سرقت قطعات خودرو در محله خزانه تهران به وقوع پیوست که تحقیقات در خصوص پرونده و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس آگاهی خزانه قرار گرفت. تیم اقدام.» برای این منظور، افسران گشت‌های هدفمند را افزایش داده‌اند تا دیروز، زمانی که مأموران مشکوک شدند که شخصی در اطراف خودروهای پارک شده پرسه می‌زند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس به صورت نامحسوس وی را مشاهده کردند و متهم را مشاهده کردند که قصد باز کردن درب یکی از مردم را داشت. با مشاهده این موضوع بلافاصله پلیس وارد عمل شد و سارق را دستگیر کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در بازرسی اولیه از خودروی متهم که در دوردست پارک شده بود، مقادیری لوازم خودرو سرقتی از قبیل باتری، ضبط و نوار، تابلوهای ضبط و تعداد زیادی کلید و کلید کشف شد. او اعتراف کرد و مرتکب جنایت شد 30 فقره سرقت قطعات خودرو.

وی در ادامه به اعترافات بعدی متهم گفت: سارق تاکنون به 10 فقره سرقت مشابه دیگر اعتراف کرده و تحقیقات تکمیلی برای مشخص شدن جرایم احتمالی متهم و سایر مالباختگان ادامه دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا