حوادث و رویدادها

دستگیری عاملان اخلال ۲۱ هزار میلیاردی در نظام اقتصادی کشور

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان اخلال 21 هزار میلیاردی کشور خبر داد.

به گزارش patc، سردار حسین رحیمی در تشریح عملکرد هفت ماهه گذشته پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت:

وی ادامه داد: بزرگ تنها در تهران بزرگ از ابتدای امسال تا پایان مهرماه 236 نفر از افرادی که اقدام به اخلال در نظام اقتصادی 21 هزار میلیاردی نظام اقتصادی کشور می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

رحیمی ادامه داد: در بحث زمین خواری 57 نفر شناسایی و دستگیر شدند و چندین هکتار از اراضی که گرفته بودند به خزانه ملی و منابع طبیعی بازگردانده شد.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه در این مدت پلیس 61 بدهکار بزرگ بانکی را نیز شناسایی کرد، گفت: این افراد محکوم و بدهکار فراری هستند که توسط پلیس امنیت اقتصادی پایتخت شناسایی و دستگیر شدند.

رحیمی با بیان اینکه 32 نفر در حوزه فرار مالیاتی دستگیر شدند، افزود: در هفت ماه گذشته در مجموع 439 نفر به اتهام زمین خواری، تخریب نظام بانکی و اقتصادی، فساد اداری، ارتشاء و ارتشاء دستگیر شده اند.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری در مجموع 569 فقره پرونده قاچاق کالا تشکیل شده است، گفت: در این رابطه 890 نفر دستگیر و 157 دستگاه خودرو نیز در این رابطه توقیف شده است.

رحیمی با اشاره به اینکه در حوزه کالاهای کشف شده در هفت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 42 درصد رشد داشته ایم، گفت: 200 میلیارد تن کالای قاچاق کشف و ضبط شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا