خانواده و جامعه

دستگیری منتشر کننده تصاویر خصوصی خانم جوان در اینستاگرام

رئیس پلیس فتای پایتخت از دستگیری مردی که برای بستگانش در اینستاگرام صفحه جعلی ایجاد کرده و عکس خصوصی او را منتشر کرده بود، خبر داد.

به گزارش patc، سرهنگ داوود معظمی گودرزی، وی در پاسخ گفت: چندی پیش زن جوانی به پلیس فتا گفت که فردی ناشناس عکس های خصوصی او را در اینترنت منتشر کرده است که این رفتار باعث برهم خوردن آرامش او و خانواده اش شده و از حیثیت او می کاهد. .

وی ادامه داد: این بانوی جوان همچنین گفت که مدتی قبل فردی ناشناس با عناوین مختلف در اینترنت او را مورد آزار و اذیت قرار داده و او را تهدید به انتشار عکس های خصوصی خود در اینترنت کرده است. این فرد ناشناس زمانی که صفحات جعلی زیادی با نام و شماره او در اینستاگرام ایجاد شد و عکس های خصوصی او عمومی شده بود.

وی گفت: ماموران پلیس فتا در پاسخ به این موضوع با استفاده از ابزارهای علمی و فناوری عامل را در فضای مجازی شناسایی کردند. کارشناسان پلیس آگاهی با استفاده از تجربیات اینترنتی و تحقیقات گسترده در فضای مجازی، هویت متهم را به دست آوردند و با هماهنگی مقام قضایی، مجرمان بستگان شاکی را در منطقه ای در جنوب تهران دستگیر و در اختیار افراد دارای مدارک دیجیتال قرار دادند. پلیس فتا.

به گفته گودازی، متهم با حضور پلیس فتای تهران در دادگاه از ماجرا بی اطلاع بود اما پس از مواجهه با شاکی به جرم خود اعتراف کرد. وی اظهار داشت که به دلیل اختلاف با شاکی قصاص کرده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا