حوادث و رویدادها

دستگیری کلاهبردار ۲۵۰۰ میلیاردی تبلیغات مهاجرتی در فرودگاه

رئیس پلیس بین الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از دستگیری یک فرد دروغگو به ارزش 2500 میلیارد تومان خبر داد و گفت: با همکاری پلیس مهاجرت و گذرنامه، متهم در یکی از فرودگاه های کشور دستگیر شد.

به گزارش patc، سردار «هادی شیرزاد» در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مراجع قضایی مبنی بر کلاهبرداری 226 نفر از اتباع ایرانی و خارجی و شکایت شاکی از متهم کلاهبرداری به مبلغ 88 میلیون و 700 هزار نفر پس از آمریکا. دلار (2000 و 500 میلیارد تومان) و اقامت وی ​​در خارج از کشور، موضوع دستگیری وی در دستور کار پلیس بین الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

وی با اشاره به صدور حکم قرمز متهم در کمتر از یک هفته، افزود: استفاده از ظرفیت موجود در پایگاه اینترپل و انجام تحقیقات برای تعیین کشور محل حضور متهم در منطقه.

رئیس پلیس بین الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: متهم با استفاده از تعداد زیادی از تبلیغات ماهواره ای و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی و با همکاری فرد دیگری به منظور سرمایه گذاری اقدام به تبلیغات مهاجرتی کرده است. ، انجام تجارت و زندگی در خارج از کشور. داره تقلب میکنه

وی ضمن توصیه هموطنان عزیز به عدم اعتماد به تبلیغات ماهواره ای و فضای مجازی افزود: متهم با برگزاری همایش ها و سمینارهای جعلی و مجلل در برخی از کشورهای همسایه اعتماد مالباختگان را جلب کرده و از طریق صرافی معرفی شده پس انداز کرده است. .

به گزارش سایت پلیس، مقامات پلیس راهور با اشاره به تلاش ماموران پلیس اینترپل تهران برای ردیابی متهم و برخورد وی با تعقیب و گریز از مرزهای کشور، گفتند: با همکاری پلیس مهاجرت و گذرنامه، متهم به یکی از فرودگاه ها جنایتکار بین المللی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا