عمومی

دعوا ســر ۳۸ساله‌ها! – patc

خدا را شکر هر روز در حال پیشرفت هستیم و الان در مدرنیته فوتبال ایران بحث جذب افراد ثابت نشده مطرح است. باور کنید اگر امروز پرسپولیس جلال حسینی را آزاد کند 15 تیم لیگ برتری دیگر برای به خدمت گرفتن او مسابقه می دهند!

به گزارش patc، این روزنامه دنیای اقتصادی او نوشت: کم کم داریم به نقل و انتقالات زمستانی نزدیک می شویم و شایعات نقل و انتقالات مختلف بازیکنان به اوج خود رسیده است. ضمن اینکه پرسپولیس به دلیل کاستی های خودش در خط حمله به خصوص بعد از مصدومیت شدید عیسی دچار مشکل است و نقش فعال تری در بازار خواهد داشت. در همین رابطه اخبار متعددی حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس قصد دارد لوسیانو پریرا ملقب به سیمبا، مهاجم 38 ساله فولاد خوزستان را معرفی کند.

سوالی که بازتاب های زیادی در دنیای فوتبال به همراه داشته و حتی خود هواداران پرسپولیس هم تعجب کردند. چیزی که این داستان را جالب‌تر می‌کند، سختی شدید فولاد روی شیمبا است. شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه خوزستانی در ازای دریافت رضایتنامه مهاجم برزیلی، درخواست جذب سه بازیکن پرسپولیس را داده است. می گویند از مهدی شیری، سعید آقایی و رضا اسدی برای انتقال شیمبا به سرخپوشان پایتخت می خواهند!

این همه رقابت و جنجال به خاطر بازیکنی است که در آستانه 39 سالگی است. مطمئنا، سیمبا در سال های اخیر مهاجمی توانا بوده است، اما طبیعتاً با افزایش سن، چابکی و طراوت خود را از دست داده است. پریرا در نیمه اول سال 7 گل به ثمر رساند که 4 گل آن پنالتی بود. پرسپولیس برای جذب پنالتی گیر قدیمی مشکل دارد؟

نکته جالب اینکه پریرا در ابتدای فصل نیز مورد توجه فرهاد مجیدی قرار گرفت، در حالی که سرمربی استقلال همچنان از عدم جذب او از سرمربی قبلی باشگاه گلایه داشت. البته نه باکی؛ چون مجیدی به هدفش رسید و امین قاسمی نژاد 36 ساله را گرفت تا نیم فصل فقط یک گل به او بزند! خدا را شکر هر روز در حال پیشرفت هستیم و الان در مدرنیته فوتبال ایران بحث جذب افراد ثابت نشده مطرح است. باور کنید اگر امروز پرسپولیس جلال حسینی را آزاد کند، 15 تیم لیگ برتری دیگر برای به خدمت گرفتن او رقابت می کنند!

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا