علمی و پزشکی

دعوت از داوطلبان سلامت برای کمک به بهبود سلامت جامعه

patc/مازندران مدیرعامل شرکت برکت تل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از داوطلبان سلامت برای مشارکت موثر در برنامه‌های پیشگیری و مشاوره در حوزه‌های مختلف و کمک به بهبود سطح سلامت جسم و روان مردم دعوت کرد.

“علی ابرازه” مدیرعامل شرکت برکت‌تل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) امروز در حاشیه مراسم روز جهانی داوطلب، اظهار کرد: چهاردهم آذر ماه مصادف با پنجم دسامبر به نام روزجهانی داوطلب نامگذاری شده و فرصتی جهت ترغیب و قدردانی از خدمات داوطلبان نظام سلامت است.

وی افزود: داوطلبان و سفیران سلامت از جنس خود مردم‌ هستند که با آگاهی از مسؤولیت اجتماعی خود، از مسیر ارتقای سواد سلامت جامعه و مشارکت مؤثر در برنامه‌های پیشگیری و مشاوره در حوزه‌های مختلف، به بهبود سطح سلامت جسم و روان مردم کمک می‌کنند.

مدیرعامل شرکت برکت‌تل یکی از خدمات کلیدی این شرکت را ارائه خدمات مشاوره سلامت به صورت تلفنی و پزشکی از راه دور عنوان کرد و یادآور شد: این خدمت به صورت رایگان از طریق مرکز ملی مشاوره سلامت با شماره ۴۰۳۰ یا تجهیز و راه‌اندازی مراکز دوراپزشکی در نقاط مختلف کشور به ویژه مناطق کم‌برخوردار ارائه می‌شود.

دعوت از داوطلبان سلامت برای کمک به بهبود سلامت جامعه

ابرازه بیان کرد: از تمامی فعالین حوزه سلامت علاقه‌مند به فعالیت‌های داوطلبانه که می‌توانند بخشی از خدمات یا زمان خود را به صورت رایگان یا با تعرفه مناسب به نیازمندان ارائه کنند، دعوت می‌کنیم تا علاقه‌مندی خود را اعلام کنند.

وی افزود: این افراد می‌توانند حتی با اختصاص چند ساعت از زمان خود در ماه، برای ارائه مشاوره و ویزیت نیازمندان به داوطلبین سلامت بپیوندند و ما را در توسعه این فرهنگ نیکو همراهی کنند.

به گزارش patc، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی https://survey.porsline.ir/s/pNl۸۲nFq نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

انتهای پیام

کارگروه خبری مطالب پزشکی

درمان بیماری‌ها فقط یک قسمت از وظایف من است. من سعی می‌کنم با ارائه راهنماها و توصیه‌های پزشکی، افراد را به زندگی سالم و پرانرژی همراه با سلامتی هدایت کنم.
دکمه بازگشت به بالا