عمومی

دفاع از حق و حقیقت با افزایش دانش و مسلح شدن به ابزارهای لازم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، آیات خداوند مصطفی وکیلدر جلسه طلاب مدرسه امام علی(ع)مرتب کردن بر اساس) جمعی از روحانیون و مبلغان شهرستان شهر ایران گفتند: زمان پس از رحلت پیامبر(ص)پ) دوران سختی بود، شورش جدی بود با اينكه بسیاری از مردم در آن زمان سخنان او در مورد حضرت فاطمه (س)دومین) و حضرت علی (مرتب کردن بر اساس) شنیده شده است که حتی در غدیرخم نیز مراسم رسمی تعیین حضرت علی (ع) برگزار شد.مرتب کردن بر اساس) برنامه ریزی و برگزاری مراسم چندین روز به طول انجامید و افراد مختلف برای بیعت نزد او آمدند.

امام جمعه زاهدان افزود: پس از رحلت پیامبر اکرم (ص) به یکباره اوضاع تغییر کرد، نه تنها حضرت علی (ع) را نپذیرفتند و با آن حضرت بدرفتاری کردند، بلکه حضرت علی (ع) نیز بر اساس الهی بود. عقل و عهد با پیامبر اکرم (ص) باید با این چیزها زندگی کنند.

وی ادامه داد: حضرت فاطمه (سلام الله علیها) تمام توان و ابزار خود را برای روشنگری و جهاد برای تبیین برای جلوگیری از انحرافات در جامعه اسلامی به کار گرفت و حتی از فرصت به عیادت بیماران و سخنرانی برای زنان مدینه و ایراد سخنرانی استفاده کرد. تمام قدرت او او از آن برای رسیدن به روشنگری استفاده کرد و جان خود را در این راه فدا کرد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: باید آماده درک و عمل به دین، برای تبلیغ و دفاع از آن، پاسخگویی به سؤالات و حدود عقیدتی و پاسداری از وسوسه شیطان باشیم. . .

وی بیان کرد: زمانی که خود را به ابزار لازم برای گسترش و دفاع از دین مسلح کنیم، می توانیم نقش خود را به درستی ایفا کنیم، اولاً درک درستی از دین داریم، زیرا بسیاری از فرقه ها دچار سوء تفاهم و سوء تفاهم از سوی علمای خاص می شود. تصورات آنها اشتباه و مغرضانه بود.

امام جمعه زاهدان افزود: گام دوم این است که آموخته های خود را در وجود خود پیاده کنیم چرا که در اغتشاشات اخیر گاهی آسیب ها و حضور برخی جوانان به وجود می آید که نشان می دهد دست اندرکاران عرصه فرهنگی خوب عمل نمی کنند. ، و نتیجه کار است.

آیت الله وکیل بیانیه: درک عمیق دین و افزایش بصیرت گام سوم برای درک و تحلیل بهتر مسائل مختلف است.

وی پافشاری و روحیه مقاومت را گام چهارم می داند و می گوید: آیات قرآن نیز به کسانی که از خدا می گویند و پای آن می ایستند مژده می دهد.

وکیل وی گفت: «گاهی از مواضعی که برخی دانشمند اتخاذ می کنند شگفت زده می شویم. پیام رسان به این ترتیب آنها از یک اوباش محکوم دفاع می کنند.

آیت الله وکیل وی بیان کرد: از سوی دیگر افرادی هستند که آن سوی بام هستند و می خواهند با آن برخورد کنند اما جایگاه نظام و مقام معظم رهبری این گونه نیست، فکر می کنند باید منتظر باشیم. و با صبر و حوصله به روشنگری و تبیین جهاد بپردازید، بگذارید اهالی خیابان بالا تطهیر شوند زیرا این افراد چند دسته هستند و عده ای فریب خورده می توانند برگردند.

وی درباره حوادث اخیر چابهار و زاهدان گفت: در حادثه چابهار واقعاً تخلفات فردی صورت گرفته اما میزان آن مشخص نیست، اما درگیری باید در همین حد می بود، اما این کار انجام نشد که تبدیل به یک موضوع شد. بهانه ای برای حادثه زاهدان

امام جمعه زاهدان ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در مثالی دیگر فرمودند ماجرای دختر کرد بهانه است، بدون این دشمن دنبال بهانه های دیگری می رود، مهم این است که بهانه به دست دشمن ندهیم.

وی گفت: اغتشاشات تا زاهدان ادامه داشت و حمله به کلانتری، آتش زدن اموال، سرقت و حمله به مردم ادامه داشت و علاوه بر این، اقدامات غیرقانونی دیگری از جمله تیراندازی به نمازگزاران رخ داد.

نماینده رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: در اوج درگیری بر اساس شناختی که از مبانی دین و مبانی امام انقلاب داریم، بر رسیدگی کامل و بی طرفانه، برخورد با متخلفان و عدالت در همه موارد تاکید داریم. جنبه های قضیه

آیت الله وکیل وی ادامه داد: به برخی از آقایان استان گفتیم که همه تخلفات اعم از حمله به کلانتری ها، تیراندازی های نابجا، اغتشاش و سخنرانی، توئیت و اظهارات تحریک آمیز را محکوم کنند.

وی گفت: گزارشی به دفتر رهبر معظم انقلاب ارائه کردیم که مورد استفاده قرار گرفت و موضوع را به شورای عالی امنیت ملی ارجاع دادیم و سپس دوستانی از دفتر رهبر معظم انقلاب پیام ایشان را مخابره کردند. به من گفت: من یک نماینده بدون هیچ نماینده ای باید مدافع حقوق مردم باشد.
این
امام جمعه زاهدان گفت: در جلسه شورای عالی امنیت ملی مطالبات خود را مطرح کردیم که مورد تایید و تایید رهبر معظم انقلاب قرار گرفت، اما حضرت آقا به این موضوع بسنده نکردند و هیئتی را برای استماع به منطقه اعزام کردند. به حرف مردم سلام و محبت بفرست.مالک آنها
این
آیت الله وکیل وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان ما باید برای دفاع از حق و حقیقت، افزایش علم، غنی سازی و مسلح شدن آماده باشند.

دکمه بازگشت به بالا