عمومی

دفاع مقدس گنجینه پایان ناپذیری برای خلق آثار هنری است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگاران آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی زورنوری اختتامیه جشنواره فیلمنامه نویسی شهادت قلم پنجشنبه شب در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: دفاع الهی در واقع تصویر کاملی از ویژگی هایی مانند گذشت، ایثار، اخلاص، تقوا و کمال انسانی است.

نماینده کوم در کنمرات گفت: عرصه دفاع مقدس گنجینه ای تمام نشدنی است که هنرمندان می توانند سال ها و حتی قرن ها از آن استفاده کنند و محصولات جدیدی خلق کنند.

زورنوری شهادت کلام درباره برگزاری اولین جشنواره فیلمنامه دفاع مقدس گفت: افرادی که فیلمنامه های دفاع مقدس را نوشته اند شاید آن دوره را ندیده باشند و اگر می توانند حق مطلب را رعایت کنند باید قدردان آن باشند.

وی گفت: بازیگری که نقش دفاع الهی را بازی می کند شاید آن دوران را نشناسد و اگر بازیگر و هنرمندی بتواند آن نقش را به درستی برای مخاطب ایفا کند، کار ارزشمندی انجام داده است.

نماینده کوم در خانه ملت همچنین گفت: متأسفانه گاهی می بینیم که در برخی فیلم ها نقش قهرمانان دفاع را افرادی بازی می کنند که به صورت خصوصی این قهرمانان را مسخره می کنند و به ارزش های زمانه اعتقادی ندارند. دفاع الهی در زندگی شخصی

زورنوری وی با بیان اینکه بازتولید سکانس های ایثار و شهادت نیاز به تلاش فراوان دارد، گفت: تولید فیلم دفاع مقدس باید با بالاترین کیفیت باشد، وصیت نامه شهید می تواند در این عرصه نقش آفرینی کند و در نهایت کار تولید. ” باید بتوان به نسل جدید ارزش های عصر دفاع را گفت.آهسته. تدریجی

نماینده کوم در حنمرات تاکید کرد: شخصیت های قهرمان اثر سینمایی و فیلم های دفاع الهی باید در خور توجه آن عزیزان بوده و در این زمینه نادیده گرفته شوند.

دکمه بازگشت به بالا