حوادث و رویدادها

دفاع نیروی انتظامی به خاطر عِرض و ناموس مردم سیستان و بلوچستان بوده است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر در واکنش به اظهارات گلایه‌های نمایندگان مردم چابهار در مجلس در خصوص وقایع هشتم آنلاین الزهدان و حوادث قش در روزهای اخیر گفت: ما از انقلاب دفاع می‌کنیم. کشور سیستان و بلوچستان و همچنین دفاع از نیروی انتظامی به نفع و افتخار مردم سیستان است. و بلوچستان همیشه همینطور بوده است.

به گزارش patc، عبدالرضا مصری نایب رئیس شورای اسلامی به ریاست ضیافت شامگاه یکشنبه 14 آبان ماه 1401 به من الدین سعیدی نماینده چابهار در 8 مر تذکر شفاهی حادثه زاهدان و حوادث خاش در روزهای اخیر هنگام مواجهه با نماینده گفت: آقای سعیدی وقتی در منطقه یا مکانی توسط نیروهای مسلح نیروی انتظامی ما حمله مسلحانه صورت می گیرد، فرقی نمی کند منطقه جغرافیایی در ایران عزیز باشد. می خواهید برای آنها شیرینی توزیع کنیم؟

وی افزود: شما می خواهید ما از کل کشور دفاع نکنیم، می خواهید در مقابل کسانی که می خواهند ایران را تجزیه کنند سر خم کنیم؟

نایب رئیس مجلس تاکید کرد: ما از مردم سیستان و بلوچستان دفاع می کنیم و از نیروی انتظامی خود برای مردم سیستان و بلوچستان دفاع می کنیم.

مصری در خطاب به نمایندگان چابهار گفت: “ما از نگرانی شما قدردانی می کنیم، اما نیروهای پلیس در سراسر جهان باید با اقتدار وظایف خود را انجام دهند.” مردم در 22 آبان منتظر انتقام خون شهدای مظلوم هستند که باید جبران شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا